Tetteh Olmazsa Origi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tetteh Olmazsa Origi

5c46313266a97c4b224c5bec

Sarı-Kırmızılılar, Sparta Prag’ın bir türlü bırakmaya yanaşmadığı Tetteh’e alternatif olarak, Liverpool’dan Origi’yi kiralamayı planlıyor.

Aslan’ın transfer borsası oldukça karışık... Sarı-Kırmızılı kulüp, Sparta Prag’ın bonservisini bırakmaya bir türlü yanaşmadığı Benjamin Tetteh’e alternatif belirledi.

Ancak bu isim de hiç yabancı değil: Liverpool’dan Divorick Origi. 23 yaşındaki santrfor, daha önce hem Galatasaray’ın hem de diğer Süper Lig devlerinin gündemine gelmişti. Sarı-Kırmızılılar, genç yıldızı İngiliz devinden sezon sonuna kadar kiralamayı hedefliyor.

Tetteh transferinden tamamen olumsuz haber gelirse, Galatasaray Yönetimi’nin, Liverpool’a resmi kiralama teklifini sunacağı ifade edildi

Fanatik

vakit kalmadı artık, en ara gelecekte verim alacaz :mad::mad:

bu yönetim hakikaten beceriksiz. takımın forvet ihtiyacı sezon başından beri varken, neden lig devam ederek oyuncu aranmadı ?

transfer dönemi açılır açılmazda imzalanırdı..

ince eleyip, sık dokumanın anlamı neeee o_Oo_Oo_O

Ulan şimdi tettehinede alanınada origisinide patosunada başlıyacam az kaldı.FORVET GELSİN ARTIK GÖZTEPE MAÇI VAR FORVET GELMEZSE MAKATINDAN KAN ALACAĞIZ APOOOOOOOOOOOOOO

Kac gün kaldi da o olmasa bu olur hesabi? Baktin anlasamiyon kapat tetteh defterini dünyada baska oyuncu mu yok, ben anlamiyorum ya 404 gibi yapisiyorlar bir tanesine bütün transfer dönemi onla yatip kalkiyorlar bu nasil bir acizlik dir böyle

taraftarin gözünde bu yönetim bitti bile zaten. Elalem sezon devam ederken anlasiyor. Sezon bitince imzalayip kampa getiriyor. bizim ise daha forvetimiz olacak mi, muamma. 5 Ay gecti lig baslayali, bunlar hala forvet bulamadi. Bulamadiklari gibi nerde nekadar gereksiz adam varsa getirip takimi cöplüge cevirdiler. Semih e yakinda 4 yillik anlasma yaparlarsa kimse sasirmasin. Bunlarin vizyonu, becerisi, kapasitesi bu yani.

Denklem bu.

Alan olmazsa Tetteh, Tetteh olmazsa Origi, Origi olmazsa Luis Fabiano, o da olmazsa ehh Sinan Gümüsümüz var bizim.

Haberdeki saçmalığa bak..Formda bir Origi bir sıçsa 3 tane Tetteh çıkarır madem Origiyi alma şansımız var ne uğraşıyoruz ne idüğü belirsiz bu herifle..

Üst Alt