Tez Konusu Transferler! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tez Konusu Transferler!

Cevap: Tez Konusu Transferler!

ne dedim de dikkat mikkat bahsediyon ...ben ne dicemi bilirim ! bi ohaaaa icin aglama!

o nebicim liste öyle puyol biraz zormus:) lucho ,lisandro,xabi alonso ben bunlara anca ohaaa derim

Ezik olduğunu her yerde belirtme.

Daha önce Barca nın kaptanını aldık ve Hagi bu saydıklarımın hepsinden iyi oyuncuydu onuda aldık. O kadar futbolcu saydım ben hepsini alalım demedim bir tanesi yeter ve kör değilsen altdaki msjımı oku orada yazdım bunların 2 gömlek düşüğüne razıyım ben tarz olarak bu tip futbolcuları belirttim kıt isen ben napim. Fenerliysen de ortada fazla dolaşma yerler seni...

----------------------------gordon-------------------

momo dabo(ferrari)-----servet----Bottinelli -------h.balta

--------------Kahlenberg---------m.topal--------------

kewell------------------------------------------arda

---------------Fred(cavani)------baros---------------

böyle bi takimla bence baya iyi isler yapilabilir hem avrupa da hem de lig de

Football Manager e fazla kaptırdın heralde:) Gerçekten süper transferler ben tuttum bu kadroyu. 4 tane türk fazla bu takıma 1 tane yeterdi ya:)

Federesyon ne zaman 7 yabancı kararı aldı hayret walla:):)

Football Manager e fazla kaptırdın heralde:) Gerçekten süper transferler ben tuttum bu kadroyu. 4 tane türk fazla bu takıma 1 tane yeterdi ya:)

Federesyon ne zaman 7 yabancı kararı aldı hayret walla:):)

hepsini birden oynatmaya gerek yok!

hepsini almaya da gerek yok :D

cok bilmislik hos birsey degil onun icin bana böyle forum sheriff`lik yapma ortama göre yaz davos degil burasi!!!:) :) :)

biraz fantazi ol...

manager oyunlarini 3seneden beli oynamiyorum .

Ezik olduğunu her yerde belirtme.

Daha önce Barca nın kaptanını aldık ve Hagi bu saydıklarımın hepsinden iyi oyuncuydu onuda aldık. O kadar futbolcu saydım ben hepsini alalım demedim bir tanesi yeter ve kör değilsen altdaki msjımı oku orada yazdım bunların 2 gömlek düşüğüne razıyım ben tarz olarak bu tip futbolcuları belirttim kıt isen ben napim. Fenerliysen de ortada fazla dolaşma yerler seni...

sen de tam takili kalmi$sin !!!hagi tabiki hepsinden iyi ama bundan önce yazdiklarin la ne alakasi var ! ben herzaman bi GALATASARAY´liyim !!! ben almanya da, FC GALATASARAY takiminda oynadim bu renkleri tasimak icin tek !beni tanimadan öyle samimi seyler deme,mesafeli ol!!!... yoksa o ucuz fener laflarini ve baska seyleri de sen yersin!!!!!! :) :)

,ne öyle kit mit ayaklari ! sen dönmelik yapiyon önce ki yazilarinda resmen puyol gibi futbolcuya talip oluyon yasi yüzünden simdik de 2gömlek düsük olsun diye dönmelik yapiyon!!!!beli zaten öztop``cu oldun `:) :) :)

roberto öz´TOP´cu daha bi uyumlu olurmus nick olarak :) :)

sen de tam takili kalmi$sin !!!hagi tabiki hepsinden iyi ama bundan önce yazdiklarin la ne alakasi var ! ben herzaman bi GALATASARAY´liyim !!! ben almanya da, FC GALATASARAY takiminda oynadim bu renkleri tasimak icin tek !beni tanimadan öyle samimi seyler deme,mesafeli ol!!!... yoksa o ucuz fener laflarini ve baska seyleri de sen yersin!!!!!! :) :)

,ne öyle kit mit ayaklari ! sen dönmelik yapiyon önce ki yazilarinda resmen puyol gibi futbolcuya talip oluyon yasi yüzünden simdik de 2gömlek düsük olsun diye dönmelik yapiyon!!!!beli zaten öztop``cu oldun `:) :) :)

roberto öz´TOP´cu daha bi uyumlu olurmus nick olarak :) :)

he gardaş anlıyorum ben seni:):) tmm:)

-Galatasaray 2009-2010 sezon transfer politikası nokta atışlar-

Carrusca--> 1 mn €

Aykut--> 1 mn €

Ferdi-> 500 bin €

Güven-> 1 mn €

Şaş--> 1 mn €

Karan-> 1 mn €

Nonda--> 1 mn €

Yaman---> 1,5 mn €

Topal---> 10 mn €

Lincoln-> 10 mn €

Tobi --> 0 mn €

________________________+

28 mn €

Gelecek vadeden kaleci-> Ufuk Ceylan 1 mn €

Tecrübeli As kaleci-->Dudek 0 bonservis

Ayagına hakim stoper-> Gueye 7 mn €

Tecrubeli ön libero 2 yönlü-> Maniche 0 bonservis

İyi bir sag bek--> Seitraidis 3 mn €

Yerli ortasaha oyuncusu--> Murat Ceylan 2 mn €

Sag –sol acık--> Nicolita 5 mn €

Taner taktak--> genc gurbetci yetenek sol acık 1 mn €

Taner yalcın--> genc gurbetci 2 yönü oynayabilen yerli dmc 2 mn €

Hem hava toplarında etkili hemde ayagına hakim bir pivot forvet--> Bianchi 7 mn €

______________________________+

28mn €

Fiyatlar assagı yukarı boyle bazı oyuncuları iyi pazarlıkla ucuzada kapatbiliriz ama ben olaya gercekci yaklasmak maksatlı biraz yuksek tuttum transfer edicegimiz oyuncularda yoksa sattıcagımız oyuncuların fiyatları kendim olarak diyorum anca bu kadar eder zaten ama topal ve lincolnu daha yuksek fiyatlarada satabiliriz.

Güncelleme.

Beyler amma uzattınız.

Fikirlerinizi tartıstırın laf kalabalıgı yapmayın.

09-10 sezonu için tez konusu olacak transferler nasıl olur ona örnek gösterdim kendimce herkesin fikrine saygılıyız mantık cercevesince;)

GÖNDERİLMESİ GEREKENLER:Ü.KARAN[4.000.000] H.ŞAŞ[SIFIR] V.YAMAN[2.200.000] FERDİ[500.000] LINCOLN[10.000.000] LINDEROTH[3.000.000 ORKUN[1.000.000] MORGAN[SIFIR] NONDA[4.000.000] E.ASIK[SIFIR] ARDA[15.000.000] M.TOPAL[7.000.000] KEWELL[7.000.000]

GELECEKLER:KONE[5.000.000] ROSİCKY[15.500.000] RADOI[3.500.000] KAMENİ[SIFIR] BEKİR[SIFIR] V.ŞEN[1.000.000] M.CEYLAN[1.500.000]

Bu transferlerde en kilit isim olarak Rosicky göze çarpıyor.Sözleşmeleri bitiyor olmasından dolayı Bekir ve Kameni de önemli!

................kameni..................

uğur.......bekir......servet....balta

.............radoi......ayhan...........

rosicky.............................arda

............baros......kone............

.................kameni..................

sabri.....bekir.....servet.....balta

...........radoi........ayhan..........

barış...............................arda

................rosicky.................

.................baros..................

Aslında kone yerine bursa'dan sercan, radoi yerine valenciennes'ten sanchez, cruzeiro'dan ramires gibi isimler de alternatif olabilir :)

Sen medafeli ol kro gibi oha kelimesini sen kullanmadın mı. Senin laflarına boşuna cvp vermişim. hatta muhattabım olamazsın yolal şimdi...

sen ne ayak sin böyle ya... ben bi oha dedim sen de ezik fenerli filan diyon ...sen kendini baya bi *** saniyorsun galba anca internete böyle cowboy gibi yazarsin yanimda olsan agzini bicak acmasdi !koca kari gibi laf yetistirmeyi birak da kapa o agzini da birsey kacmasin icine :f50::wave::m26:

belki de hoslaniyorsun birseyler yemeye ama senin yasadin yerde vardir öyle sana göre cafe ler filan

-Galatasaray 2009-2010 sezon transfer politikası nokta atışlar-

Carrusca--> 1 mn €

Aykut--> 1 mn €

Ferdi-> 500 bin €

Güven-> 1 mn €

Şaş--> 1 mn €

Karan-> 1 mn €

Nonda--> 1 mn €

Yaman---> 1,5 mn €

Topal---> 10 mn €

Lincoln-> 10 mn €

Tobi --> 0 mn €

________________________+

28 mn €

Gelecek vadeden kaleci-> Ufuk Ceylan 1 mn €

Tecrübeli As kaleci-->Dudek 0 bonservis

Ayagına hakim stoper-> Gueye 7 mn €

Tecrubeli ön libero 2 yönlü-> Maniche 0 bonservis

İyi bir sag bek--> Seitraidis 3 mn €

Yerli ortasaha oyuncusu--> Murat Ceylan 2 mn €

Sag –sol acık--> Nicolita 5 mn €

Taner taktak--> genc gurbetci yetenek sol acık 1 mn €

Taner yalcın--> genc gurbetci 2 yönü oynayabilen yerli dmc 2 mn €

Hem hava toplarında etkili hemde ayagına hakim bir pivot forvet--> Bianchi 7 mn €

______________________________+

28mn €

Fiyatlar assagı yukarı boyle bazı oyuncuları iyi pazarlıkla ucuzada kapatbiliriz ama ben olaya gercekci yaklasmak maksatlı biraz yuksek tuttum transfer edicegimiz oyuncularda yoksa sattıcagımız oyuncuların fiyatları kendim olarak diyorum anca bu kadar eder zaten ama topal ve lincolnu daha yuksek fiyatlarada satabiliriz.

Bence mantıklı olsa süper olur. Tüm cimbomluların gönlünden geçtiği olur umarım:)

Ama Topal konusunda ben takımda tutulması taraftarıyım en azından avrupada çeyrek final oynayana kadar.

Birde orkunuda satılacaklar listesine ekle Aykut kalsın. Orkun hiç yakışmıyor bence..

GÖNDERİLMESİ GEREKENLER:Ü.KARAN[4.000.000] H.ŞAŞ[SIFIR] V.YAMAN[2.200.000] FERDİ[500.000] LINCOLN[10.000.000] LINDEROTH[3.000.000 ORKUN[1.000.000] MORGAN[SIFIR] NONDA[4.000.000] E.ASIK[SIFIR] ARDA[15.000.000] M.TOPAL[7.000.000] KEWELL[7.000.000]

GELECEKLER:KONE[5.000.000] ROSİCKY[15.500.000] RADOI[3.500.000] KAMENİ[SIFIR] BEKİR[SIFIR] V.ŞEN[1.000.000] M.CEYLAN[1.500.000]

Kalin yaziya aldiklarimin bu kadar pahali gitmeleri imkansiz.

+ Rosicky dedigin adam bizim Linderoth'dan beter. Adam neredeyse 2 yildir futbol oynamiyor. Kameni'nin bonservissiz oldugunu sanmiyorum, ki olsa bize birakmazlar.

Gidecekler

De santics

Volkan

Mehmet G.

Lincoln

Nonda

Ümit

Linderot

Gelmesini istediklerim: Drobny,dzeko,Maniche,rafinha

---------------Drobny---------------

--Rafinha--Emre G---Servet---Hakan-----

---------Maniche------Mehmet--------------

----Arda---------------------Kewell------

-----------Dzeko----M.Baros---------

Shalke klübü başkanı önümüzdeki sezon tüm takımı yenileyeceğiz diye bir açıklama yapmış galba.. Rafinha yı alabilsek keşke..Wolsburgun teknik direktörü Lincoln istiyormuş..Dzekoyu alırsak süper olur..

Gidecekler

De santics

Volkan

Mehmet G.

Lincoln

Nonda

Ümit

Linderot

Gelmesini istediklerim: Drobny,dzeko,Maniche,rafinha

---------------Drobny---------------

--Rafinha--Emre G---Servet---Hakan-----

---------Maniche------Mehmet--------------

----Arda---------------------Kewell------

-----------Dzeko----M.Baros---------

Shalke klübü başkanı önümüzdeki sezon tüm takımı yenileyeceğiz diye bir açıklama yapmış galba.. Rafinha yı alabilsek keşke..Wolsburgun teknik direktörü Lincoln istiyormuş..Dzekoyu alırsak süper olur..

Öneriler cok guzel.

Stopere gerek yok diosun anladıgım kadar:) varmı orayada bir önerin? 2 yabancı hakkımız kalıyor senin dedigin takım olursa

Öneriler cok guzel.

Stopere gerek yok diosun anladıgım kadar:) varmı orayada bir önerin? 2 yabancı hakkımız kalıyor senin dedigin takım olursa
PSG'den sakho diye 19 yaşında iyi bir oyuncu var..Fiyatı 3 milyon euro aslında onuda düşünebiliriz..Ayrıca en çok istediğim kaleci Ochoa ama İngiltereye gidecekmiş..Onun yerine drobny yazdım..

PSG'den sakho diye 19 yaşında iyi bir oyuncu var..Fiyatı 3 milyon euro aslında onuda düşünebiliriz..Ayrıca en çok istediğim kaleci Ochoa ama İngiltereye gidecekmiş..Onun yerine drobny yazdım..

Ahh ochoam ahhh ne kadar yazdım onu bu foruma bi bilsen ama hayal:D onu alsak 15 sene kaleci ihtiyacımız olmaz:)

Emre güngör'de bu sene bişey hisssettim sanki sakatlıgı kronik hale geldi gelmese bile emre iyi bir kesici ama bize dagıtıcı bir stoper lazım aynı zamanda mucadeleci meira iyi bir dagıtıcıydı ama mucadele etmiyordu.

Ben metalistteki gueye bayıldım o olursa harika olur ama olmasada van buyten olabiir.

yani almısken hem isim yapmıs hemde hırsından özverisinden hiçbişey kaybetmemiş bir dagıtıcı+mucadeleci bir stoper bence sart.

Önümüzdeki sezon sözleşmeleri sona erecek futbolcular..

Ral Tamudo Espanyol Barcelona

Sylvain Distin FC Portsmouth

Maxi Rodriguez Atletico Madrid

Mauro CamoranesiJuventus Turin

Martin Laursen Aston Villa

Aruna Dindane RC Lens

Martin Petrov Manchester City

Tranquillo Barnetta bayer04 Leverkusen

Dejan Stankovic Inter Mailand

Sidney Govou Olympique Lyon

Eğer takıma seneye ön libero takviyesi yapılması düşünülüyorsa yönetimin İskoçya ve Almanya'da aramaları lazım..Gerçekten iyi ön liberolar var..

Üst Alt