Haber - TFF: "2023 Turkcell Süper Kupa müsabakası 29 Aralık 2023 Cuma TSİ 20.45'te Suudi Arabistan'da oynanacaktır" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF: "2023 Turkcell Süper Kupa müsabakası 29 Aralık 2023 Cuma TSİ 20.45'te Suudi Arabistan'da oynanacaktır"

ben kararı yanlış bulmuyorum.
kulüpler sadece 1 maç oynayarak kasalarını dolduracaklar. Avrupada bir çok kulüp para için orada oynuyor.
Kulüp yönetimlerinin medyada söylediklerine bakmayın. Arka planda bu suudi arabistan projesine yeşil ışık yakmışlar.

ben kararı yanlış bulmuyorum.
kulüpler sadece 1 maç oynayarak kasalarını dolduracaklar. Avrupada bir çok kulüp para için orada oynuyor.
Kulüp yönetimlerinin medyada söylediklerine bakmayın. Arka planda bu suudi arabistan projesine yeşil ışık yakmışlar.
Ne kadar kazanacagimiz belli mi?
Neye gore kasayı dolduracagız beklenti nedir.
Avrupa kulubu gidiyor 5-10 alip geliyor

100. yıla denk gelmesi bu kadar olay yarattı su mevzunun yoksa oynanabilir bir sorun yok bencede. bu kadar ısrar ve kulüplerin kararına rağmen dönülmemesi tff yi yıpratır baska kimseyi değil. ha büyükeksi gider aynı kafadar baska biri gelir ayrı mevzu.

yer arabistan değil de almanya olsa dönülürdü mesela bu yanlıstan. buda işin siyasi boyutu.

Şampiyonluk priminin 3-5 kuruş olduğu yerde 2.5-3 milyon euro alınacaksa bende çok duyar kasmaya gerek yok. Sanki ülkenin heryerinde Atatürk ilke inkılapları uygulanıyor da maçın lokasyonu problem..

Bir çok haber kaynağında aynı para ödülünden söz edilmiş.
Süper Kupa finalini kazanan takım 2.8 milyon euro, kaybeden takım da 2 milyon euro ödül alacak.
Vallahi tff'nin açıklamamamış olduğu her bakan spekülasyondan ibarettir.
2.8 diye orta yaratırlar 500 bin euro alıp geliriz.
Tff açıklasın ödülleri ona göre tartışalım. Minimum 2 milyona ben okeyim bu arada.
Kıçı kırık 2 türk takımına totalde 5 milyona yakın para veriyorlarsa kimse ağzını açmasın bir zahmet. 3-Adam başı 5 milyon euro versinler ayağımız alışsın senede 3-5 maç yapalım turnuvaya gidelim sorun değil.

Benim bu turnuvadan en büyük beklentim topun ağzındaki kariyerli oyuncularımıza güzel teklifler gelmesi. Vitrin olarak kullanmamız gerekiyor orayı.

Bence ödülün 80%’i kazanan takıma verilmeliydi. Fenerin bizi yenemeyeceğini hesap ederek belirlemişler ödülü.

İki kulüp de samimiyse yedek oyuncularla çıkar. Ama kimse kusura bakmasın bu cesaret ne bizde ne de Fenerbahçe'de var. O yüzden paşa paşa gideceğiz. Biz de izleyeceğiz. Hem de nerede oynadığına bakmadan deliler gibi kudurarak izleyeceğiz. Sonuçta Galatasaray - Fenerbahçe. Zaten buna güveniyorlar. Türk toplumu böyledir. Eleştirir her şeyi, ama zamanı gelince hiç eleştirmemiş gibi pozisyon alır.

İki tarafın yöneticilerinin de çoğunda paf takım v.s. ile maça çıkacak veya başka bir aksiyon alacak ne yürek var ne de samimiyet. Maç zamanı geldiğinde bu sefer maç üzerinden şovlarını yaparlar.

Üst Alt