Haber - TFF: "Artık VAR kayıtları açıklanacak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF: "Artık VAR kayıtları açıklanacak"

bu ülke futbolunun buralara gelmesinin en büyük etkeni hakemlerdir. oyunu oynatmayan kendi götünü kurtarabilmek için ülke futbolunun imajını yerle bir eden tam olarak bunlardır. var kayıtlarının açıklanma durumu önemli bir adım. ben bazı hakemlerin futbolun kurallarını dahi bilmediklerini düşünüyorum. göreceğiz şimdi kim ne kadar biliyormuş. bide şu andavallara maç izletin bol bol. hangi hamlede rakip yere nası düşer neler aldatmaya yönelik neler gerçek anlasınlar güzelce. insan vücudunun tepkilerini bilemeyecek adamlara totalde 500m avroluk kadro değerine sahip maçlar yönettiriliyor. koca ülke futbolunun 100m etmediği yerde bu adamların bu kıyımları gerçekletiştirme lüksü yok. tek golle şampiyonluklar gidiyor bu ligde. ilk maçta verilmeyen penaltının sonucunda şampiyonluk giderse bunun bedelini kim ödeyecek?!

şampiyonlar geliriyle birlikte kaçan 50m avro ortalama bir para gidiyor. bu beceriksizler yüzünden ben niye zarar ediyorum? var yokken tamam yanlıs karar verebilir insan ama böyle bir sistem varken daha yeni 10m avroluk ofsayt teknolojisi kullanılıyorken bu hatalar hala devam ediyorsa bu yetersizliklerinden, işi bilmemezliklerinden, kendi kıçını kurtarmaya çalışmalarından. çocuk kandırır gibi yapıyorlar bu dengeleri kimsenin de sesi çıkmıyor.

orta hakem tek basına izlese karar verse hadi onada tamam, ama 4 5 kişi görüntüleri izleyecek ve doğruyu bulamayacaklarsa o ekran basına koydukları adamların salaklıklarındandır.

Son düzenleme:
Sadece varda sıkıntı yokki yayıncı kuruluş en iyi açıyı bile Hakem kara verdikten sonra veriyor. Vara en iyi görüntü verilmezse ne olacak

Bizim ülkeye hangi sistem gelirse gelsin anında yozlaştırılır. Bundan şüphem yok. Stüdyoda ses falan kaydedip onu yayınlarlar bunda da.

bu ülke futbolunun buralara gelmesinin en büyük etkeni hakemlerdir. oyunu oynatmayan kendi götünü kurtarabilmek için ülke futbolunun imajını yerle bir eden tam olarak bunlardır. var kayıtlarının açıklanma durumu önemli bir adım. ben bazı hakemlerin futbolun kurallarını dahi bilmediklerini düşünüyorum. göreceğiz şimdi kim ne kadar biliyormuş. bide şu andavallara maç izletin bol bol. hangi hamlede rakip yere nası düşer neler aldatmaya yönelik neler gerçek anlasınlar güzelce. insan vücudunun tepkilerini bilemeyecek adamlara totalde 500m avroluk kadro değerine sahip maçlar yönettiriliyor. koca ülke futbolunun 100m etmediği yerde bu adamların bu kıyımları gerçekletiştirme lüksü yok. tek golle şampiyonluklar gidiyor bu ligde. ilk maçta verilmeyen penaltının sonucunda şampiyonluk giderse bunun bedelini kim ödeyecek?!

şampiyonlar geliriyle birlikte kaçan 50m avro ortalama bir para gidiyor. bu beceriksizler yüzünden ben niye zarar ediyorum? var yokken tamam yanlıs karar verebilir insan ama böyle bir sistem varken daha yeni 10m avroluk ofsayt teknolojisi kullanılıyorken bu hatalar hala devam ediyorsa bu yetersizliklerinden, işi bilmemezliklerinden, kendi kıçını kurtarmaya çalışmalarından. çocuk kandırır gibi yapıyorlar bu dengeleri kimsenin de sesi çıkmıyor.

orta hakem tek basına izlese karar verse hadi onada tamam, ama 4 5 kişi görüntüleri izleyecek ve doğruyu bulamayacaklarsa o ekran basına koydukları adamların salaklıklarındandır.
bunların futbolu bildiğini düşünmüyorum.
Bunu 5-6 senedir dile getiriyorum vardaki adam da bilmiyor. Tetikçilik ayrı seviye futbol kurallarını bir çoğu bilmiyor. Aynı şeyleri bilmeyen 3 tane gerzek bir araya geldi mi tamamen sıçış oluyor.

Misal örnek vereyim futbolun en temel kuralı serbest vuruş vurulduğundan direkten dönen topa aynı oyuncu vurması.

İfab sayfa 93 ihlaller 3. maddeye geliyormuş.

Serbest vuruş maddesi
Top oyuna girdikten sonra, eğer vuruşu yapan oyuncu top başka bir oyuncuya değmeden tekrar dokunursa, rakip takım lehine bir endirekt serbest vuruş verilir.

Bunu ben biliyorum yav öyle derinlemesine kafayı saha içine de yormam kafama takılırsa açar maddeyi okurum. Başka şeyi araştırırken bazen bütün kural kitabını gözden geçiririm o kadar. Kısaca benim işim değil ama biliyorum.

Demirbay frikik sonrası topa yine kendisi vuruyor. Sahadaki herif bu temel kuralı bile bilmiyor ya, 1-2 sene sonra sahada iş yapamayacak yeteneksizlikte diye bunu alacaklar var başına koyacaklar ama adam kural bilmiyor.
Şimdilerde görevde olanların da çoğu şeyi bilmediğine eminim.
Geri kalan tetik konularında da yayıncı dahil büyük kahpelik var.

Önemli olan ne zaman başlayacağı , bu sene her türlü pisliği yapacaklar sonra biz adalet getirdik diye birdaha ki seneye getirecekler.

Üst Alt