Üye Görüşü - TFF Artık Yok Hükmündedir! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü TFF Artık Yok Hükmündedir!

Neden yok hükmündedir. Ne yapmış ya da ne yapmamış ki tff de yok hükmünde

Fbjk yi tek düşmanları Gaassaray’a karşı kayırmıyor diye istemiyorlar tff yi

Onlar için adalet fbjk nin ne olursa olsun her sene şampiyon olması

Henüz geçen haziran ayında 1-2 kulüp dışında herkes bu federasyonu desteklemiş, ve önceki döneminide ibra etmişlerdi. Madem kimse memnun değil, neden ibra edip seçtiler o zaman.. Kaldı ki bugünküne benzer tartışmalar, polemik ve kavgalar geçen yılda vardı. Yarın yine seçim olsun yine gidip destekleyeceklerine el ele kol kola pozlar vereceklerine adım kadar eminim.. Orada ne işler ne hesaplar döndüğünü biz bilemeyiz tabii!!

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1-59 öncesi kupa beklentilerini karsilatamadilar fbli bir başkan istiyorlar
2- Var verilerinin sızdırılmış olmasıyla ilgili ceza alacaklar ve olayi kapatmak için başkan değiştirmek istiyorlar
3- Hakemleri etki altına almalarına ve avrupa maçları olmasına rağmen puan farkını açamadilar bunun korkusu içindeler ve ikinci yarıdaki fikstürlerinin ne bok olduğunu bildikleri için işi avantaja çevirmek için başkan değiştirmek istiyorlar.

Geçen sene sezon başında fikstür çekildiğinde baktım ve dedim ki; Bu fikstürü federasyondaki hangi fbli ayarladı! İlk 11 hafta hakemlerin ve VAR'ın bizim maçlardaki tutumu malum. Alanya maçıyla beraber ayyuka çıkan hakem tavrı malum. Erden Timur geçen sene o çıkışı yapmasa biz şampiyon olamazdık. Alenen fb şampiyonluğu için dizayn edilmişti tüm lig. Bunu görmemek için saf olmak lazım. Kendi liginde 13. olan takıma Icardi gibi Torreira gibi adamların gelip performans verebileceği hesapta yoktu tabi. Daha ligin ilk yarısından Galatasaray'ı taca atalım sonra keyfimize bakalım dizaynı vardı ama tutmadı. Koç VAR kayıtlarını açıklayın dedi 1 gün sonra açıklandı. Biz 4 yıldır Galatasaray - Konyaspor maçının VAR kayıtları açıklansın diye bekliyoruz. Sonra gittiler Ortacı Lale denen karıyı MHK'ya atadılar o da kurtaramadı. Yapılan her türlü kepazeliğe rağmen hepsini üst üste koyup şampiyon olduk. Bu sene şu ana kadar olan kıyımları anlatmaya daha başlamadım bile.

Herifler çakma 5 yıldızlı forma ile seromoniye çıkıyor yaptırım uygulamıyorsun. Federasyondakileri tokat manyağı yapın, hakemleri taciz edin, nefes aldırmayın, rahat bırakmayın diyor 45 gün gibi komik cezalar veriyorsun. Üstüne üstlük eşekbahçe'nin 59 öncesi saçmalığını meşrulaştırma çalışmalarına destek verir gibi komisyon kurulması kararı alıyorsun.

Bir kulübün başkanı sahaya girip hakem dövüyor öteki kulübün başkanı çıkıyor kafasına göre takımı sahadan çekiyor. Ortalık toz duman ve sen bunu yönetemiyorsun.

Bylockçu mylockçu diyorlar üzerinde şaibeler var deniyor federasyon başkanı hakkında işin o kısmını bilemem ama gelip de burada bana Büyükekşi veya TFF güzellemesi yapmayın aga. Yok efendim neden yok hükmündeymiş bilmem ne... Bu TFF denen kurum Demirören atamasından beri yok hükmündedir zaten. Şike yapan kulüpleri cezalandıramadı ve sahaya yansımadı dedi çıktı işin içinden. Demirören denen kepaze "Fenerbahçe'mizi kurtarmaya geliyorum" diye geldi başkanlığa daha doğrusu malum kişi tarafından atandı. Sonrasını hepimiz biliyoruz. At şikesi aklandı bu ligde.

Fbjk ben kendimi bildim bileli kayrılır zaten. Bu düzenin yıkılması lazım. Ya bu düzeni yıkacaksın fbjk'yi tarihin tozlu sayfalarına göndereceksin ya da bunu yapamıyorsan ne yapıp edip kurulması muhtemel Avrupa Süper Ligi'ne dahil olacaksın.

O konu kesin de, Hamit Altıntop denilen şahıs.. Sen bu milli formayı terletmiş bir sporcu idin. Sana büyük yazıklar olsun. Gözümde 1 gr. değeri yok bunun.

Yahu bu yüzsüzler o koltuğa kıçını koymuş daha kalkar mı ? O adamda azıcık utanma olsa çoktan koltuguyla vedalasmisti..

Üst Alt