Haber - TFF, Avrupa'da Maçları Olan Ekiplerin Maçlarını Erteledi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF, Avrupa'da Maçları Olan Ekiplerin Maçlarını Erteledi

CL katılımı çok önemli o yüzden doğru karar. Molde maçlarını rahat şekilde oynarız. Erteleme olmasaydı yüksek ihtimal İstanbul maçına rotasyonlu kadroyla çıkacaktık böylesi daha iyi oldu.

Ben de mantıklı buldum illa bir ara oynanır bu maçlar da Avrupa'nın telafisi yok 25-30 m Euro para girecek kasaya riske değmez Avrupa'da 4 takımla bulunmamız önemli. Genk ve Twente'nin de gelecek hafta maçları ertelenmiş

Tete lisans ziyech adaptasyon zaha form ben sevinirim bu karara, renktaşlar bizde kaliteli ayak sıkıntısı var önde şu an, kalitelere zaman lazımsa ne gizel karar işte

Bence en mantıklısı oldu. Playofflar hem ülke için hemde bizim açımızdan diğer takımlar için önemli.

Beşiktaş fenerbahçe'nin gruplara kalması şart. Bizim en azından avrupa ligi gruplarımız garanti. 2 kulvarda koştururken rakiplerin sadece ligde yol almasını istemem.

Grup maçlarından önce risk almayalım istemişler herhalde. Telafisi de yok malum.

Yalnızca çok kritik maçlardan önce yapacaklarsa sorun yok bence.

Üst Alt