TFF Basın Toplantısı Düzenleyecek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Basın Toplantısı Düzenleyecek

Cevap: TFF Basın Toplantısı Düzenleyecek

Karar merciin kendileri olduğunu fark edip sorumluluklarını hatırlamış olmalılar.

bugün sike programi yokmu yaw.hergün sabaha kadar program yapilmali.durmadan ek klasör gelyior :)

Cüneyt Çakır'ı konuscaktır %75 inde geri kalan kısmı sezon sonu hazırlıkları alır.

Şu ortamda başka bir konuda açıklama yapılacağını zannetmiyorum.

Bu sefer gol olsun

17jtx.jpg

Türkiye Futbol Federasyonu yarın bir basın toplantısı düzenleyecek. Beşiktaş'taki Conrad Otel'de saat 12.30'da başlayacak basın toplantısına UEFA 1.Asbaşkanı Şenes Erzik, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır ve UEFA Hakem Komitesi üyesi Jaap Uilenberg katılacak.

cüneytin avrupada hakem olmasıyla alakalı felan olabilirmi tamamiyle ? şikeyle alakasızdır belkide.

Gerçekten Şenes Erzik de olacaksa, UEFA, TFF ortak basın toplantısı demektir. Önemli şeyler olabilir.

Tamam MHK Cuneyt Cakir falan filan katiliyorsa Cuneyt Cakir hakkindadir.

Ulan bu Cüneyt hıyarı da Avrupa kupasında maç yönetecek ya çıldırıyorum

şikeci , talimatlarla hareket eden bir hakemin ne işi var Euro 2012'de , Fırat Aydınus daha iyi bu dingilden

Herşeyi der ama artık şike bulunamamıştır falan diyemez. Kamuoyu adamın ağzına ..... İlk başlarda kanaat yok falan dediğinde o deliller bi federasyonda bi de savcıda vardı, o yüzden üstünde çok durulmadı. Ama şimdi türkiye de bu işle ilgili olupta okumayan ve bu pislikleri görmeyen adam kalmadı. Yani artık kimseye yutturamazlar, onlar da göründüğü kadar salak değil.

Senle aynı fikirdeyim ama bunların bu derece bağnaz olduklarını düşünürsem beni suçlamazsın heralde. Zaten iletim ciddi bir şey ifade etmiyor, kaynak linkindeki resim de bunu gösteriyor zaten (ama editlenmiş o da)

Mr Biyik MAA: Finirbihci sike yipti mi bilmiyrim.Daha dilik yik.Bin nasil disiriyim Finirbihciyi?Cok siviyrim Finirbihciyi.Tribzhinspir da tisvik virmis ama?Ben Tribzinspirin disirilmasindan yanayim.Trbizinsprin sampiyinliklarini da Finirbihciye virdim.Siygilar.Ivit

avrupa şampiyonasına hakem gönderdik diye başka basın toplantısı yapılan ülke varmıdır merak ediyorum...?

Üst Alt