Haber - TFF Başkanı Büyükekşi: "EURO 2032'nin bizden alınması söz konusu değil!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF Başkanı Büyükekşi: "EURO 2032'nin bizden alınması söz konusu değil!"

1702374588900.png

Halil Umut Meler'e yapılan saldırı sonrası EURO 2032'nin Türkiye'den alınacağı iddiasına yanıt veren TFF Başkanı Büyükekşi, "Böyle bir şey söz konusu değil" dedi.

EURO 2032'nin bizden alınması söz konusu değil. UEFA Başkanı Ceferin aradı, 'Yanınızdayız' dedi. Kamuoyunu yanlış bilgilendirmeyelim. Futbolun doğru şekilde devam etmesi önceliğimiz. Hakemimiz önemli. Hakemlerimizin ruh sağlığı önemli. Biz bunun için buradayız. Daha sonra gerekli açıklamaları yapacağız.

"LİGİN NASIL DEVAM EDECEĞİYLE İLGİLİ KARAR ALACAĞIZ"

Yarın TFF toplantımız var. Yarın yönetim toplantımızda tüm konuları açıklığıyla ligin nasıl devam edeceğiyle ilgili, ne kararlar alacağımızla ilgili daha detaylı bilgiler vereceğiz. Kamuoyunu bilgilendireceğiz. Bugün temaslarımızı yapalım. Bu olayı şiddetle kınıyoruz. Bu oldu, 2 hafta sonra tekrar aynı hale döndü, bunu kabul etmiyorum."

"HALİL UMUT MELER BİR AN ÖNCE AİLESİNE DÖNMEK İSTİYOR, DURUMU İYİ"

Büyükekşi açıklamasında şu sözlere yer verdi; "Hocamızın 10 günlük bir yavrusu var, bir an önce ailesine dönmek istiyor. İzmir'e gitmek istiyor. Durumu gayet iyi, yarın taburcu olacak. Bu konunun artık unutulmaması lazım. Bugün bakanlarımızla çok önemli görüşmeler yapacağız."

"BU BİR MİLAT OLMALI"

"Biz TFF olarak Cumhuriyetimizin 100. yılında Avrupa Şampiyonası'na katıldık, vatandaşlarımızı onurlandırdık. Ama bu işin kesinlikle unutulmaması lazım. Bu bir milat olmalı. Dün akşam da söyledim artık yeteeerr!"

Bunlar böyle diyorsa kesin alınacak ki inşallah alınır somali başkanın oğlu kurye öldürüp rahatça kaçıyor kurye ye intihar süsü verilen ülkede bu turnuva vermeleri mucize

riskli durum vala bugün baskan çıkıp hakem tokatlıyor yarin o turnuvaya katılacak hakemlerin topcuların güvenliğini nası sağlayacaksın diye soracaklardır. sahadan oyuncular ve hakemler soyunma odasına geçene kadar 1 allah'ın kulunu almayacaksın sahaya. antrenör dahil.

Bu bir milat olmalı diyorsan o zaman ilk önce Ankaragücü'nü ligden düşüreceksiniz, ondan sonra da ortamı bu kadar veren kim varsa futboldan men edeceksiniz. Mesela yalı çocuğu.

Öyle para cezası bir kaç gün hak mahrumiyeti ile falan olacak işler değil bunlar.zup

Maximum önlem de maçlarda polis koruması ile maç sonu orta sahadan hakemleri almak ve ortamı daha da germek.

Bunların milat olabilecek bir karar alabilmeleri mucize.

Bizim medyada bazi kafalardan atilmis bos bir iddia, ne alaka yani alinmasi zaten? Bununlu neyi elde edebilirsin? Sanki baska ulkelerde hic olay olmuyor.

Daha 2 ay once Ajax - Feyenoord maci ortada kaldi ya, stadyum yikiliyordu. Internette arayin bakin mactan sonra stadi ne hale getirdiler. Bizim millet bilmez tabi. Gelen giden saldiriya gecti bir de medeni ulke olarak bilinen Hollanda'da(!) Belki bir hakem'e yumruk atilmadi ama oyunculara saldiracaklardi. Ha hakem dovdun ha bir futbolcu, benim gozumde cok buyuk bir fark yok. Bu tur iddialari neden , kim ortaya atar anlamis degilim o yuzden.

Üst Alt