Haber - TFF Başkanı Görevinden İstifa Etti İddiası - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF Başkanı Görevinden İstifa Etti İddiası

Tff başkanının günahı değildi muhtemelen, siyasi baskı yüzünden Arabistan’da oynatmak durumunda kaldı. Kulüpler ile siyaset arasında bugün ezildi.

Geçmiş olsun. Emir eli olunca bir zaman emir altında ezilirsin..
Suud kralı Anıtkabire gitmemek için direkt İstanbul'a iniyor bunlar hiçmi akıl edememiş bu işleri

2201117SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yine yanılmadık ✍️

Türkiye Futbol Federasyonu Mehmet Büyükeşi'nin istifa ettiğini ve sağlık durumunun kötü olduğu haberlerini yalanladı.

AKP MKYK Üyesi Mücahit Birinci: "Ali Koç, müsabakanın Suudi Arabistan'da oynanması konusunda ilk fikir sizden mi geldi? " merakla bekliyorum bu filmin sonunu

2201117SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin durumu iyi, tedbir amaçlı olarak ambulans otelin önünde yer alıyor.

📺 A SPOR

Bu ne ula 🤣

Fb medyası harıl harıl çalışıyor yollamak için

Yerine geçecek kişi hakkında çalışmalarımız yahut fikrimiz yoksa bu topa girmeyelim

Yav Fener sözde kovdurmak istedi yoksa bu kadar yardim alip ve isin içinde olmamak mümkün degil. Bunlar için hiç ekstra bir degisiklik olamiyacak zaten; bu hakemlerden bundan daha fazla yardim almak mümkün degil.

Üst Alt