Video Haber - TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: "Tüm ligleri süresiz olarak erteledik" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: "Tüm ligleri süresiz olarak erteledik"

Lig falan bitmez ama şu uygulamayı kafaya koydukları play off sistemi sezon sonunda gelir. Bir şeyleri bahane edeceklerdi ellerine alakasız bile olsa koz geçmiş oldu.

Bir şeyi merak ediyorum

TFF - haklı nedeni var ise - bir ya da birkaç kulube yaptırım getiremiyor mu?

Mesela UEFA X takıma men veriyor ya belli süre..

TFF - "kardeş al sana şu ceza - bu kadarda men - nedeni başkanın haem darp ediyor - nedeni başkanın kongrende şiddete teşvik ediyor - Şamp olsanda ben seni göndermeyeceğim . UEFA'nın aynısını ben sana yapıyorum"

diyemez mi ?

Edit: Sorma nedenim şu : Ankargücünü lig düşürdün ..hatta bana göre 2.lige kadar gitmesi ile lazım. Ali koç'a değil - ali koç üzerinden feneri cezalandırdın. bu adamlarn camiaları kendi içlerindeki sorumluyu tepeden indirmek/ihraç etmek / pasif kılmak istemeyecek mi ?

daha etkili olmaz mı ?

Örnek: sınıfta biri konuştu diye tüm sınıf ceza alır ya ilkokul mantığı - aynen o.

Züper ligi kapatmayın !!

images
6 ay lig oynanmasa boğaz köprüsüne çıkacan diye korkuyorum.

Bu sezon hem alakasiz ve imkansiz. Geciniz onu. Play-off seyi yeni ihale ile onumuzdeki sezonlari kapsiyor. Kuluplerin ortak kararina kalmis birsey gibi.
Sezon sonunda gelir derken bu sezondan sonrakileri kapsar manasında demek istedim. Bu işi fazlasıyla kafaya koymuş durumdalar böyle alakasız durumlardan bile onu ısıtıp önümüze getirecekler demeye çalışıyorum.

Üst Alt