TFF Başkanı Nihat Özdemir: "Fikstür çekilirken çok üzülmüştüm" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
thumbs_b_c_518daed6ee1ffe274794afe1a947555a.jpg

Norveç hükümetinin Covid-19 kaynaklı seyahat kısıtlamaları sebebiyle Malaga'ya alınan ve La Rosaleda Stadı'nda oynanan mücadelede milli takımımız, Norveç'i 3-0 mağlup etti.

Karşılaşma sonrası TFF Başkanı Nihat Özdemir, açıklamalarda bulundu.

"Fikstür çekilirken çok üzülmüştüm"
Özdemir "Milli Takımımız, Türk Milletini sevince boğdu. Ter döken bütün arkadaşlarımı canı gönülden kutluyorum. Fikstür çekilirken çok üzülmüştüm. Favori iki takımla arka arkaya oynayacaktık. 2 maçtan 6 puan aldık. Teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

"Çok iyi bir jenerasyon yakaladık"
A milli takımımız Şenol Güneş idaresinde iyi bir hava yakaladığını ifade eden Özdemir "Grup lideriz ve salı günü Letonya ile oynayacağız. İnşallah onu da alarak maçlarımızı tamamlamış olacağız. Çok iyi bir jenerasyon yakaladık. Şenol hocamız gayet iyi bir şekilde değerlendiriyor. Nasıl Avrupa Şampiyonası'na katıldıysak Dünya Kupası'na da katılacağız. " değerlendirmesinde bulundu.

Kendi bile güvenmiyormuş Milli takıma.
Koltukta oturduğu her gün Türk futbolu 10 adım geri gidiyor.

Bunun yüzünden 2 seneye kalmaz süper lig, Macaristan, Bulgaristan liginden bile daha kötü hale gelir

Nihatttt dünkü hakemi görünce biraz utandinmi Nihattttt, senin karaktersiz, eyyamci satilik hakemlerin biraz ders alsin...Milli Takim'in başarisinida kendine mal etme sana kalsa yabanci sinirlayip Türk oyuncularinin yurt dişina transferini engelleyecektin..

Herşey çok güzel ilerliyor, biran önce yabancı sınırı getirip bu jenerasyonun devam etmemesini sağlamanız lazım nihat bey.

Üst Alt