TFF Başkanı Nihat Özdemir İstifa Etti İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam Bayern yönetim profilini yakınından görmüş birisi. Reali görmüş biraz da olsun.

Full pro açıklamaları mevcut. Futbol bilgisi Türkiye'nin üstünde bence. Takımlar arasında herhangi bir taraf olacağını düşünmüyorum. Yalnız bu pislik ortamında ayakta durabilecek yönetim desteğide gerekir. Zor iş bizim ülkede şu an maalesef

Bu işte o meşhur lobimizin payı nedir bilmiyorum ama şu bir gerçek ki Galatasaray'a karşı olan yapıların ayakta kalma şansı yok hadi yallah tazyik şimdi. :asd:

Kendisine oğlu ve gelinine benzer bir gelecek diliyorum. Çok ah aldı, çok beddua yedi, kısa sürede çıkmasını umuyorum. Hiç zannetmesem de artık federasyonun başında herkese eşit, cırcır konuşan her teknik direktöre Fatih Terim kadar, ağız ishali her başkana Mustafa Cengiz kadar ceza veren birini diliyorum. Böyle isim normal şartlarda çıksa çıksa Galatasaray camiasından çıkar. Bunun da sebebini en dürüstler bizden çıkar diye değil, iş eli koruma olunca kimsenin elimize su dökemeyeceğine olan inancımdan söylüyorum. Misal Yarsuvat filan bayağı sukunet getirirdi federasyona. Tabii onun yerine şerefsiz şeytan gibi biri gelip Fener kaktırılmaya devam edecektir. Hoş kim gelirse gelsin ülkenin her haltı zaten tek ağızdan yönetiliyor da.

Yalnız bu işin arkasinda net olarak damat bey var bence
Ve yerine Saffet gelebilir ama vekilliği düşer o sıkıntı
Servet Rizeli ama sikeci damat bey ve bakanlar hayatta istemez

Kendisine oğlu ve gelinine benzer bir gelecek diliyorum. Çok ah aldı, çok beddua yedi, kısa sürede çıkmasını umuyorum. Hiç zannetmesem de artık federasyonun başında herkese eşit, cırcır konuşan her teknik direktöre Fatih Terim kadar, ağız ishali her başkana Mustafa Cengiz kadar ceza veren birini diliyorum. Böyle isim normal şartlarda çıksa çıksa Galatasaray camiasından çıkar. Bunun da sebebini en dürüstler bizden çıkar diye değil, iş eli koruma olunca kimsenin elimize su dökemeyeceğine olan inancımdan söylüyorum. Misal Yarsuvat filan bayağı sukunet getirirdi federasyona. Tabii onun yerine şerefsiz şeytan gibi biri gelip Fener kaktırılmaya devam edecektir. Hoş kim gelirse gelsin ülkenin her haltı zaten tek ağızdan yönetiliyor da.

Fetö konusunda çok sivrildi. Bence istifa etmesi bu yüzden. Hem Fetö'nün siyasi ayağı yok deniyor hem de siyasetin atadığı fetöyle akrabalık bağı olan bu tarz adamlar oluyor.

Terim göreve!!

Nasıl daha önce boş koltuk görür görmez kactiysan yine kaçabilirsin güveniyoruz sana!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt