TFF: "En önemli delil savcılık iddianamesi olacaktır" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF: "En önemli delil savcılık iddianamesi olacaktır"

Cevap: Son Dakika | TFF: "En önemli delil savcılık iddianamesi olacaktır"

Abi Fotomaç'da Turgay Demir'in yazısını okuyan varmı? Adam döktürmüş yemin ederim. En çok şu lafını beğendim. Sayın Aydınlar , Sakın sanmayın ki, bu Turgay bizi devamlı eleştirecek diye.. Hayır asla eleştirmeyeceğim artık. Eleştirirsem TFF başkanı olayım .!!! :D:D

yalniz bank asya birincilig, birincilig bank asya sarkisi epey güzelmis ))

Galatasaray adamin aklini böyle alir iste karaktersizler sizi. Bide utanmadan bize dün "alistiginiz sekilde davranamayacaksiniz" diyorlardi. Bugün kapagi yediler. Ayrica dün taraftarlarimizin TFF´ye attigi sert mailler de yerini bulmus galiba. Galatasaray´in adini agizlarina alamadilar bu sefer. Kaytan biyikli Baskan da anladi bu olayi kapatamayacagini.

Taraftarimiz her hafta bu olayi unutturmamali ligler baslayinca. Galatasaray´a saldirmak öyle kolay degil. Aklinizi aliriz.

Bunlar galatasarayla baş edeceklerini sanıyorlardı.Ünal aysal'ı ve ekibini manavcı felan sandılar.Bi taraftanda taraftar bastırınca bugün azda olsa akıllandılar.

Sezon ortasında düşürsünler, böylece iki yıl kayıp eder köpekler.

Bunlar galatasarayla baş edeceklerini sanıyorlardı.Ünal aysal'ı ve ekibini manavcı felan sandılar.Bi taraftanda taraftar bastırınca bugün azda olsa akıllandılar.

Galatasaray taraftarları bastırmasaydı olay ört bas edilecekti..

Ama hala bitmedi. Bu adamlar fırsat kolluyor.. Kendi kulübümüze destek mailleri, Federasyona ve LigTv ye de tepki mailleri atmaya devam etmeliyiz.

Ünal Aysal'a dua edin beyler o böyle konusmasaydi hicbirsey yapilmayacakti.

TFF yine birşey yapmaz. Ne kadar adil olduklarını gördük.

Adnan Öztürk'ü kutluyorum.Açık net ve kararlı bir tutum takındı. Aysal sonrası başkanımızda belli oldu

Arkadaslar kanmayin tamamen kamuoyu baskisindan bu aciklama

Daha cok yuklenin kendi gucunuzu sakin kucumsemeyin

Cevap: TFF: "En önemli delil savcılık iddianamesi olacaktır"

Yahu harbiden beceriksiz çıktı bu M.Ali ve ekibi. Akıllara zarar bir TFF yönetimi.

Ulan en önemli delil savcı iddaanamesi ise şimdiden .ıçtınız.

Savcı keyfinden içeri aldırmadı herhalde Aziz ve saz arkadaşlarını.

İddaanamesinin de şike yapıldığı doğrultusun da olacağı çok açık değil mi ?

Savcının iddanamesini görünce nasıl kıvıracaksınız, gerçekten büyük bir merakla bunu bekliyorum.

bunlar kesin ozamana kadar kulis yapacak iddiaları yokedicek kendilerini temıze cıkartıcak ceza falan almazlar boyle gider yakında hepsi serbestde kalacak ben bunu goruyorum

Bu da ayri bir salaklik hani.

"En onemli delil iddianame olacaktir". Nasil yani? En onemli delil iddianame'de sunulan deliller olacaktir deseler, delilleri istesene o zaman denmesin diye mi boyle salakca cumleler kuruluyor anlamadim.

Iddianame'den delil olur mu yahu, adi ustunde iddianame, iddia.. Delil ayri birsey.. Tadi en guzel elma bizim armuttur demek gibi birsey bu. Beyin tutulmasi mi?

Bu da ayri bir salaklik hani.

"En onemli delil iddianame olacaktir". Nasil yani? En onemli delil iddianame'de sunulan deliller olacaktir deseler, delilleri istesene o zaman denmesin diye mi boyle salakca cumleler kuruluyor anlamadim.

Iddianame'den delil olur mu yahu, adi ustunde iddianame, iddia.. Delil ayri birsey.. Tadi en guzel elma bizim armuttur demek gibi birsey bu. Beyin tutulmasi mi?

Vaay Emre hoşgeldin. Buralara uğrarmıydın sen. :)

Üst Alt