GSC Haber - TFF Eski Yöneticisi Selim Soydan: "Erden Timur’un elinde başka belgeler var" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber TFF Eski Yöneticisi Selim Soydan: "Erden Timur’un elinde başka belgeler var"

Artık Timur ne belge varsa elinde açıklasın. Gına geldi bu konudan.

Yoksa FB nin avantajlı hale gelmesini mi bekliyor)

Sadece Orta'yi boklamis, koca bi sey dememis

Bu noktada Koç, "Bana mesaj gelmedi" diyorsa ona inanacak herkes. Ama zaten dert, o görüntülerin yasak biçimde cep telefonuna aktarılması.

Bu adamın bu açıklamasına inanamadım ama mevzu artık bitmiştir.

Hatta mevzu ispatlanmıştır, federasyon ve MHK üzerinden dönen diğer durumlar da ivedilikle ortaya çıkarılmalıdır.

Özellikle o başkan parasına güvenip kabadayılık yapan 1.10luk şahsa haddi bildirilmelidir.
adam galatasaray yoneticisi gibi konusmus ali koc'a muhalif bir isim sonucta comak sokmak istemis olabilir

Sadece Orta'yi boklamis, koca bi sey dememis

Bu noktada Koç, "Bana mesaj gelmedi" diyorsa ona inanacak herkes. Ama zaten dert, o görüntülerin yasak biçimde cep telefonuna aktarılması.
Kim Koç denilen şehirli zibidiye inanacak. Ben mi, sen mi, diğerleri mi? Asıl bu saatten sonra tam tersi kimse ona inanmaz. O kafalara şüphe yerleşti çünkü.

Bu olay büyük bomba aslında. Ama bunu soruşturacak ne göz var tff de ne de dirayetli bir savcı. O kişilerin telefonları incelense çıkar ortaya her şey aslında. Ama nerede? Hadi bir kişi çıksın uefadan o şike cezalarını sildirsin bakalım. Ömür boyu sildiremezler çünkü şike yaptıkları belgelendi.

Bu şikeciler öyle pislik dolu bir camia. Her türlü hile, hurda, şike bunlarda var. Bir tane ahlaklı adam yok içlerinde. Ama gün gelir devran döner elbet. Az kaldı. Bunlar iyi günleri. Erden Timur'a sonuna kadar güveniyorum ve arkasındayız. O adam öyle diğer zibidi şikeci başkanı gibi boş yere konuşmaz. Ama daha zamanı var demek ki. Şu an bekliyor.

erden aslında elinde ne var ne yok ortaya dökmeli hatta goruntu kayıtlarınıda ifşa etmeli

akıl alır gibi degil bu olaylar baska avrupa ülkesınde olsa ortada ne tff kalır ne olaylara bulasan kulüpler kalır

korkmadan üzerlerine gitmeliyiz nasıl boka bulaştıkları ortaya cıktı artık

Aralıktaki fb maçından sonra kıyamet kopar..

Muhtelemen koçkarın Ali bişeyler yaptı ..

Muhtemelen birşeyler bekleniyor açıklamak için göreceğiz bakalım

5 yıldır 0 çekti. son çare şikeye basvuracaklar. bu zaten çok açık. umarım erden timur bu süreci sağlam arsivlemistir.

++hakemlerden ziyade oyuncu, teknik hoca, başkanlarda bu işin içinde. istedikleri takıma ölümüne oynayan anadolu takımları fenere bal gibi yatıyor 2 senedir.

5 yıldır 0 çekti. son çare şikeye basvuracaklar. bu zaten çok açık. umarım erden timur bu süreci sağlam arsivlemistir.

++hakemlerden ziyade oyuncu, teknik hoca, başkanlarda bu işin içinde. istedikleri takıma ölümüne oynayan anadolu takımları fenere bal gibi yatıyor 2 senedir.
Adam iki senedir açık açık söyledi zaten, şampiyonluk için herşeyi yapacağız diye.

Üst Alt