TFF Fikstürü Erteledi, Beşiktaş'ı Üzmedi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hem salı hem cuma oynamaları çok saçma olurdu zaten. Her şeyde bir şey aramamak lazım. Böyle fikstür açıklamadan önce hiç mi aklı başında biri kontrol etmiyor

Siz bay geçtiğinizde millet oynadı ama aşağılık herifler. Hakem diye ağlar her hafta kayrilir. Fixtüre ağlar anında değişir. Allah belanızı verince yaptığınız pislikler gözünüzün önünden geçer...

biz niye çarşamba cumartesi oynuyoruz o zaman. feneri bahane edip ertelettiler. kasımpaşa perşembe başakşehir ile oynuyor fb ile pazar oynaması normaldi

Çarşamba oynayacağız ardından Cumartesi oynuyoruz

Salı - Cuma'dan farkı yok. Bizimde ertelesinler

Galatasaray da hem çarşamba hem cumartesi oynuyor.

Ne farkı var?

orayı kaçırmışım, haklısınız.
Aslında bizim Pazar günü , fenerın Cuma günü oynaması lazım, adamlar bay geçecek nede olsa. Muhtemelen bir değişiklik daha olur, aynı gün aynı saat oynatmazlar.

Bu bir şey değil, bunlar Ziraat kupası maçının tarihini de ertelettiler.
Yanlış biliyor olabilirim ama biz zamanında lig maçları devam ederken oynamamış mıydık?

valla biz olamiyorsak her türlü zemin hazirlansin tinercileri sampiyon yapmak icin, kanarya kuslarinin olmalarindan bin kat daha iyi. havlu atarsakda tinercilere karsi söyle bi kadro düsündüm.

fatih
sener donk luyindama linnes
etebo
emreak feghouli emrekil arda
ogulcan

FT mac öncesi aciklamasi: birsey deneyeyim diyorum : ))

valla biz olamiyorsak her türlü zemin hazirlansin tinercileri sampiyon yapmak icin, kanarya kuslarinin olmalarindan bin kat daha iyi. havlu atarsakda tinercilere karsi söyle bi kadro düsündüm.

fatih
sener donk luyindama linnes
etebo
emreak feghouli emrekil arda
ogulcan

FT mac öncesi aciklamasi: birsey deneyeyim diyorum : ))
Yenemez bu takim diyemem xd

yav gökmenin gazetesi yönetimimiz, siz de yapsaniza basvuru, bir gün erteletin maclarimizi, hayir bi boka yarayacagindan degil, suyu bulandirin bunu da mi biz söyleyek gökmenin gazetesi!

Üst Alt