Haber - TFF, Gaziantep FK-Beşiktaş ve Sivasspor-Galatasaray Maçlarında ‘Hakem Hatası’ Yapıldığını Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF, Gaziantep FK-Beşiktaş ve Sivasspor-Galatasaray Maçlarında ‘Hakem Hatası’ Yapıldığını Açıkladı

TFF, Sivasspor-Galatasaray maçında ‘hakem hatası’ yapıldığını açıkladı.

TFF: Gaziantep FK-Beşiktaş ve Sivasspor-Galatasaray maçlarının VAR kayıtları incelendi ve bahsi geçen maçlarda hakemlerin, önemli hakem hatası yaptıkları tespit edilmiştir.

1672752048489.png

VAR kayıtları:

💬 VAR: "Erkan, Sivaslı futbolcu topa dokunmuyor ama Nelsson'u itiyor."

💬 Erkan Özdamar: "Evet abi, çok net. Robin Yalçın, Nelsson'a temas ediyor. Ofsayt var mı peki bana onu söyleyin."

💬 VAR: "Evet, ofsayt var." (beIN SPORTS)

Ofsayt nasi vardi la bizim pende. He golde

VAR: Bak kafayı gördün mü? Kartı göstermek üzere şimdi. Sarı verdi... Bir daha göstersin... Atilla ne gördün sen?

AtillaKaraoğlan: Ağabey hafif bir dokunuyor, şiddet yok.

VAR: İttiriyor gibi mi görüyorsun? Atilla sana inceleme veriyorum inceleme.

AtillaKaraoğlan: Ağabey hafif bir ittiriyor. Şiddet var mı?

VAR: Var, burnuna vuruyor bariz şekilde.

Atilla Karaoğlan: Ben ittiriyor olarak görüyorum. Normal hızda oynat teması gördüm zaten. Burnuna dokunuyor ya şiddet yok.

VAR: Burnuna net kafa attığını görüyorum ben de.

Atilla Karaoğlan: Normal hızda oynatsana, geniş açıdan oynatsana... Bu açı iyi... Ağabey abartıyor ya ben sarıda kalacağım tamam?

VAR: Karar senin tamam.

1672751992753.png

VAR: Erkaaaaan!! Pozisyonda potansiyel ofsayt incelemesi için seni incelemeye davet ediyorum!

VAR: Burada çizebilecek miyiz? Birinci adamın en son uzvu bu, ikinci adamın uzvu da bu. Birinci adam Nelsson'a müdahale ediyor.

(Niye bagiriyorsa. :asd:)

Erkan Özdamar : Çok net. Sizin fikriniz de ofsayt değil mi? Öncesinde teması var. Robin Yalçın değil mi? Robin Nelsson'a temas ediyor. Bu adam ofsayt pozisyonunda değil mi? Sacha Boey'in ayağına baktınız mı? Ağabey burada ofsayt var mı bana onu söyleyin.

VAR: Ayakları tam olarak göremiyoruz. Nelsson'un omzunu çizgide kabul ediyoruz. Ofsayt... İlk pozisyonda da Yatabare Nelsson'a müdahale ediyor.

Erkan Özdamar: Tamam burada ofsayt var mı yok mu sen bunu söyle.

VAR: Ofsayt var. Ayak Nelsson'un önünde.

Üst Alt