Haber - TFF, Gaziantep FK-Beşiktaş ve Sivasspor-Galatasaray Maçlarında ‘Hakem Hatası’ Yapıldığını Açıkladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF, Gaziantep FK-Beşiktaş ve Sivasspor-Galatasaray Maçlarında ‘Hakem Hatası’ Yapıldığını Açıkladı

Kafayi yemisler neticede
Dogru olan bu
Adamlarin basireti baglanmis
Ben dinlemelere bakinca
,bir seyin dogrusunu yapalim diye irdeleyince bokunu cikarmislar

*Bizim yediğimiz golün kararını UEFA'ya yollasak tertemiz karar çıkar. Daha ilk anda dedim ki vermemesi lazım? Ne gibi fanatiklik yapabilirim o an misal? On on beş dakika sonra demedim ki. Ben bile golden hemen saniye sonra dedim. Çünkü ben başta faul olmak üzere ofsayt dahil birçok şey var gibi dedim. Detaylı incelendiğinde de hepsi çıkmış zaten. Kaldı ki çok karmaşık bir pozisyon, hataya açık ama VAR'a gidilmesi doğru olan bir pozisyon.

Dünkü fb ve jk maçları daha skandal. Hem ortada net bir görüntü ve açık kurallar var hem de buna rağmen VAR'ın doğru yönlendirmesine karşı hakemin oynat, devam demesi. Bu daha skandal ve art niyet.

Sivas macindan sonra ortaligi bugün oynanan mac icin günler öncesinden yangin yerine cevirmeye calisan Fener medyasi ve Ali Koc yönetimi, kendini yerden yere firlatan taklaci Crespo dahil olmak üzere futbolcularina daha iyi antrenman yaptirsaydi belki bir iki ikili mücadele fazladan kazanabilirlerdi. Ismarlama hakem atamasi bile fayda etmedi gördügünüz gibi.

Rakibin ayagini kaydirmaya calisacaginiza kendi futbolunuza bakin önce. Hakem sizden olmasina ragmen cevirdiginiz dolaplar böyle ayaginiza dolandi iste. Herkesin adaleti sasar ama onun adaleti sasmaz demistik... Abdülkerim'in iptal edilen golünde VAR kayitlarini istiyoruz.

Üst Alt