TFF Genel Kurulu | 58. Maddenin Değiştirilme Önergesi Reddedildi - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Genel Kurulu | 58. Maddenin Değiştirilme Önergesi Reddedildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 26 Ocak 2011 TFF Genel Kurulu | 58. Maddenin Değiştirilme Önergesi Reddedildi

Baskan : 8 takim düsmez.. Bir iki takim düser o kadar ... ' :D :D

Cevap: 26 Ocak 2011 TFF Genel Kurulu | 58. Maddenin Değiştirilme Önergesi Reddedildi

Son günlerde çoğu üyemiz küfür ve küfür kısaltmalarını çok kullanmaya başladı forum kuralları çerçevesinde küfür ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Bugün gördüm ki Galatasaray'ın lobisi diğer takımlardan çok daha güçlü

beyler fenerliler ne oy kullandı gördünümüz ben kaçırdım

İnşallah federasyon istifa etmez , istifa olursa çok karışır işler ve şikecilere yarar ,

Saygılar.

arkadaşlar olayın heycanıyla dalga geçiyorsunuz fenerbahçeyle ama biraz düşünün bazı arkadaslar dogru şeyler yazıyor MAA nın istifa etmesi süreci uzatır karar gecikicektir uefa yla yapılan anlaşmada çöpe gitti eger bu 8 takım olayıda dogruysa fena

umarım başkanımızın dedigi gibi abartıdır yoksa 8 takımı birden düşürmeye türkiyede kimsenin maçası yemez fenerbahçenin son kurşunu buydu bunuda oynadı ve ilk etabı kazandı

aylardır fenerbahçe bu lige lazım diyen yöneticiler rıdvan bir anda suçlu olan herkes düşsün bakalıma döndü olaylar bukadar kolay degil madde degişmedi düşme olmayacak düzeyinde

Muhabir: Havuzdan çıkmayı düşündünüz mü ?

Ünal Aysal: Yüzmeyi biliyoruz, havuzdan çıkmamıza gerek yok.

:asd::asd::asd::asd::asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt