TFF Genel Kurulu | 58. Maddenin Değiştirilme Önergesi Reddedildi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Genel Kurulu | 58. Maddenin Değiştirilme Önergesi Reddedildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 26 Ocak 2011 TFF Genel Kurulu Sohbet Başlığı

Kapalı oylama isteyenlerin neye oy verecekleri açık açık belli... Oylamadan sonra bu klüplerin listesini çıkarmalı hemen..

tek umudum şerefli 2. ve 3. lig takımları. onlar istemezse olmaz bu iş. ki bank asyada takımın olsa istemen zaten salaklık hem seney 7 takımın birden 1. lige çıkma şansı olur hemde yayın geliri yükselir orada

tek umudum şerefli 2. ve 3. lig takımları. onlar istemezse olmaz bu iş. ki bank asyada takımın olsa istemen zaten salaklık hem seney 7 takımın birden 1. lige çıkma şansı olur hemde yayın geliri yükselir orada

olay şeref değil aslında salih.

Oyun içinde oyun var.

2.lig takımları küme düşmenin kaldırılmamasını istiyor?Neden?Febe-Bejeke falan 2.lige düşsün de onlarla oynayacağımız maçlardan biraz para kazanalım derdindeler.Herkesin hesabı başka yani..

Tabiki sebep bu da olsa,duruşları işe yarıyor elbet.

birde bu kulüpler birliği toplantısından sonra yapılan açıklamada sanki tüm kulüpler bunu kabul etmiş gibi bir hava vardı. eğer kabul edenler arasında ve evet oyu kullananlar arasında bizde varsak direk yarın istifa etsinler çok net

Beyler size açık sorum şu

1-Buradan 1 defaya mahsus af kararı çıkmasada FB'nin küme düşeceğine inannıyormusunuz?

bir şekilde evet oyu çıkacak ve tff - puan uygulaması yapacak yanlız şöyle bir açık kapı bırakacak yargılama sonucuna göre tekrar ceza verilecek diyip ueafayı kafaladıklarını zannedecekler. tabii uefa yerse.

olay şeref değil aslında salih.

Oyun içinde oyun var.

2.lig takımları küme düşmenin kaldırılmamasını istiyor?Neden?Febe-Bejeke falan 2.lige düşsün de onlarla oynayacağımız maçlardan biraz para kazanalım derdindeler.Herkesin hesabı başka yani..

Tabiki sebep bu da olsa,duruşları işe yarıyor elbet.

Doğru.

Buradan red kararı çıkması 2. lig takımları için bayram demek, hatta 3. lig takımları için.

Bugün kaç kişi takip ediyor Kartalspor'u mesela? Teorik olarak Fener ve Beşiktaş'ın o ligde olduğunu düşünelim, insanlar takip edecek, maçları izlenecek, televizyon yayınlayacak, gelirler artarak, futbolculara maaş ödemeleri sorun olmayacak belli kalite 1-2 topçu alınacak takımlara.

Oyunculara kendini gösterme fırsatı gelecek. 3. lig takımları bile bir 2. lige çıksak, Beşiktaş veya Fener hala orada olursa parayı kırarız üst lige çıktığımız anda hesabı yapacak.

Komple bir red kararı çıkarsa acayip tutuşurlar, tek umudum onlar.

Beyler size açık sorum şu

1-Buradan 1 defaya mahsus af kararı çıkmasada FB'nin küme düşeceğine inannıyormusunuz?

O zaman düşer çünkü başka çıkış yolu kalmıyor. Adamlar 7 aydır plan üzerine plan yaptı geriye bu kaldı.

Ha bence karar çıkar bir şekilde, çıkartırlar o ayrı.

Doğru.

Buradan red kararı çıkması 2. lig takımları için bayram demek, hatta 3. lig takımları için.

Bugün kaç kişi takip ediyor Kartalspor'u mesela? Teorik olarak Fener ve Beşiktaş'ın o ligde olduğunu düşünelim, insanlar takip edecek, maçları izlenecek, televizyon yayınlayacak, gelirler artarak, futbolculara maaş ödemeleri sorun olmayacak belli kalite 1-2 topçu alınacak takımlara.

Oyunculara kendini gösterme fırsatı gelecek. 3. lig takımları bile bir 2. lige çıksak, Beşiktaş veya Fener hala orada olursa parayı kırarız üst lige çıktığımız anda hesabı yapacak.

ama cok guzel olur abi beaa :)

Doğru.

Yazdıkların güzel de,

Boldladığım yer yanlış örnek olmuş Özgür. :p

Beyler şimdi fenerin kaderini alt takımlar mı belirleyecek tam bilmiyorum da bu olayları son durum bu mu? Red kararı çıkarsa fener kesin düşecek mi? Bugün mü belli olacak düşmeleri ?

Beyler şimdi fenerin kaderini alt takımlar mı belirleyecek tam bilmiyorum da bu olayları son durum bu mu? Red kararı çıkarsa fener kesin düşecek mi? Bugün mü belli olacak düşmeleri ?

süper lig 2. lig ve 3. lig takımlarının her birinden 7 temsilci katılıyor.eğer oy çoğunluğu sağlanırsa fener puan silmeyle kurtulacak.ret kararı çıkarsa düşürmekten başka çareleri kalmıyor

Yok bütün takımlar, süper lig, bank asya, 2. lig, tüm takımların belli sayıda delegesi var ama ağırlık farklı sanırım. (edit: değilmiş galiba)

Hep beraber oylayacaklar Fener'i bir defaya mahsus affedelim mi?

Yalnız %51 mi aranacak yoksa belli bir çoğunluk mu onu bilmiyorum.

Affedilme olmazsa 58 uygulanmak zorunda kalacak, TFF'nin son umudu buradan af kararı çıkması.

Alt lig takımlarının iki tanesinin yöneticileri ile konuşma fırsatı buldum. Alt liglerde genel havanın red yönünde olabileceğini söylediler.

Yüzde 55 kabul yüzde 45 red veriyorum ben ihtimal olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt