TFF, Şenol Güneş'in Alternatiflerini Belirledi: Fatih Terim ve Mustafa Denizli, Liste Başı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF, Şenol Güneş'in Alternatiflerini Belirledi: Fatih Terim ve Mustafa Denizli, Liste Başı!

Terimin t si bile yoktur akıllarında, hocadan nefret ettiklerini herkes biliyor. Terim de kabul etmez zaten, geçiniz uydurma haber.

Not: Bu arada, 31 ağustosta 9 gün ban yedim, cezam dün bitti. Yöneticilerden ricam, hangi mesajımdan dolayı bu kadar uzun ceza yedim bana bildirirlerse sevinirim. Cezalıyken ki maillerime bi cevap alamamıştım. @Emre Ersoy @Alper Altun @Keramettin TANRIVERDİ
Bu ceza cidden üzdü beni, dönüş yapın lütfen.

Terimin t si bile yoktur akıllarında, hocadan nefret ettiklerini herkes biliyor. Terim de kabul etmez zaten, geçiniz uydurma haber.

Not: Bu arada, 31 ağustosta 9 gün ban yedim, cezam dün bitti. Yöneticilerden ricam, hangi mesajımdan dolayı bu kadar uzun ceza yedim bana bildirirlerse sevinirim. Cezalıyken ki maillerime bi cevap alamamıştım. @Emre Ersoy @Alper Altun @Keramettin TANRIVERDİ
Gedson-jimnastik kulübü haberleri vardı, hatta yabancı biri yazmıştı, o iş noldu acaba

bu mesajınızdan ötürü ceza yemişsiniz o gün gedson bjk ikilemini yazanlara ceza uygulandı

Gedson transferinde BJK haberlerine inanip surekli uyarilara ragmen algi operasyonu icerikli sosyal medya mesajlarini foruma tasiyan uyelerin hepsi 8 Eylule kadar ceza aldi.

Gedson transferinde BJK haberlerine inanip surekli uyarilara ragmen algi operasyonu icerikli sosyal medya mesajlarini foruma tasiyan uyelerin hepsi 8 Eylule kadar ceza aldi.
Reis, ben foruma tarihimde bi tane bile sosyal medya mesajı taşımadım. Algı amaçlı taşıyanlara ceza verin haklısınız ama ben sadece soru sordum o mesajımda dikkat ederseniz. Sürekli forumda olmadığım için de uyarı oldu mu bilmiyordym. Daha seçici olunması gerekirdi ceza verme konusunda çünkü oldukça uzun bir cezaydı. Cidden Haketmiş miyim size bırakıyorum artık sağlık olsun.

Milli takimin basarsini istiyorlarsa yerli hocadan uzak dursunlar, gitsinler iyi genc bir yabanci hocayi bulsunlar, icabinda okanla beraber yapsinlar bu isi.

Kliensmann veya Löw olabilir.

Oyuncuların çoğu yabancı liglerde oynuyor artık (1)

Almanya ile devrim yaptılar ozamanlar yaşlı ve fizike bağlı futboldan genç ve teknik ağırlıklı bir kadro ya (2)

Hollanda maçı öncesi olsa Denizli gelmezdi bizde Atletico maçı öncesi gibi.

Ama şimdi olası bir teklifte koşa koşa gelir bence.
Herif resmen tirsmisti...hiç yakışmadı Denizli ye bu korkaklık.

Sır Mancini ye tekrar saygılarımı sunuyorum. Herif şana bana demedi, Juventus deplasmana çıktı ve iyi bir sonuç ve oyun aldı bir taktik dehalik ile (541 çıkmıştık)

Üst Alt