Haber - TFF, Sivasspor'un Patates Tarlasında Maç Oynanmaz Dedi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF, Sivasspor'un Patates Tarlasında Maç Oynanmaz Dedi

Bal liginde bile daha iyi sahalar vardır. MİLYON EUROLAR yatırdığımız oyuncuları şu saha bile denmeyecek zemin de futbol oynatıyoruz. Bir alt lige düştüklerinde sahalarını yenilesinler.

Bal liginde bile daha iyi sahalar vardır. MİLYON EUROLAR yatırdığımız oyuncuları şu saha bile denmeyecek zemin de futbol oynatıyoruz. Bir alt lige düştüklerinde sahalarını yenilesinler.
Süper Lig'deki statların çoğu şehir dışlarında, çevresinde yerleşim olmayan bölgeleri imara açmak amacıyla yapıldı (bence). Bizim stat dahil. Kimsenin derdi spora ilginin artması falan değildi. O yüzden her şehirde abartılı kapasitelerde boş statlar ve ilgilenilmeyen kötü zeminler mevcut.

Herkes Adana Demirspor maçına takılıyor da asıl ön hazırlık beşiktaş maçı için yapılıyor haftaya Cumartesi Sivasspor - beşiktaş maçı şimdiden alt yapısını oluşturdular başka stada alıp beşiktaş taraftarlarıyla doldururlar.

Süper Lig'deki statların çoğu şehir dışlarında, çevresinde yerleşim olmayan bölgeleri imara açmak amacıyla yapıldı (bence). Bizim stat dahil. Kimsenin derdi spora ilginin artması falan değildi. O yüzden her şehirde abartılı kapasitelerde boş statlar ve ilgilenilmeyen kötü zeminler mevcut.
İşin sadece spor olan kısmına cevap vereyim. Zaten bu statlar insanlar spor yapsın diye yapılmadı ki. Hangi vatandaş bir şehir takımının stadında gidip spor yapabiliyor. Amerika ve benzeri ülkelerde insanlar olimpik, yarı olimpik sahalarda ücretsiz çeşitli sporları yapabiliyorlar. Okullarda ciddi spor tesisleri var. Biraz da kültürle ilgili bir durum bu. Yapılsa bile kullanan sayısı oluşması için bir 20 sene falan lazım. O da farklı bir eğitim konusu. Ülkede eğitim 2x2'den ibaret sanıldığı için durum bu. Bunlar hep birbiri ile alakalı geniş konular.

İşin sadece spor olan kısmına cevap vereyim. Zaten bu statlar insanlar spor yapsın diye yapılmadı ki. Hangi vatandaş bir şehir takımının stadında gidip spor yapabiliyor. Amerika ve benzeri ülkelerde insanlar olimpik, yarı olimpik sahalarda ücretsiz çeşitli sporları yapabiliyorlar. Okullarda ciddi spor tesisleri var. Biraz da kültürle ilgili bir durum bu. Yapılsa bile kullanan sayısı oluşması için bir 20 sene falan lazım. O da farklı bir eğitim konusu. Ülkede eğitim 2x2'den ibaret sanıldığı için durum bu. Bunlar hep birbiri ile alakalı geniş konular.
Spora ilgi derken kastettiğim spor yapmak değildi. İzleyici olarak, seyir zevkini arttırmak babında dedim.

Haftaya kargalar yerine bizimle maçları olsaydı rıza yine her gün ekranlara çıkıp herkesin sahası kötü, niye biz başka yerde oynamak zorundayız diye ağlardı.

Fener bu statta oynamayacak demekki. Sizin sulalenizi aniyorum
zaten yapma amaçları o. Bizden ses çıkmıyor işte. Bunlarin her adımına sende açıklama yapıp baski altında bırakacaksın. Bu göz göre göre yapılan birsey. Sessiz kalmamak lazim. Bu arada sivas inşallah düşer. Tek kelime ses etmiyorlar saha için. Rakipleri biz olsak susmazlardi. Fenerin var tarafından çizgi dışındaki penaltı pozisyonuna da sessiz kalmislardi

Üst Alt