TFF Süper Kupa | Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Süper Kupa | Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe

Cevap: TFF Süper Kupa | Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe

Ben hic begenmedim bilicayi.

Besiktasin hücumculari az becerikli olsa, akilli oynayabilse galibiyet alabilirlerdi.

Cok az kisiyle hücuma cikiyorlar. Kontra atak yapamiyorlar.

Herif gidiyor tek basina yaninda pas verecek adam yok. Mecburen geri dönüyor.

Tabi bu arada fenerinde savunma yerlesiyordu.

Ben böyle gözlemledim bilmiyorum ayni fikirdemisiniz.

Bilica fena oynamadi ama iki adam Nobre'yi tutmak cok da zor olmasa gerek, ona ragmen herif pozisyona girdi.

Ben hic begenmedim bilicayi.

Besiktasin hücumculari az becerikli olsa, akilli oynayabilse galibiyet alabilirlerdi.

Cok az kisiyle hücuma cikiyorlar. Kontra atak yapamiyorlar.

Herif gidiyor tek basina yaninda pas verecek adam yok. Mecburen geri dönüyor.

Tabi bu arada fenerinde savunma yerlesiyordu.

Ben böyle gözlemledim bilmiyorum ayni fikirdemisiniz.

kesinlikle aynı fikirdeyim. yahu çok mu zor holoskoyu ileriye koymak orta 3 lüye tello yu koymak. tello bomba paslar atıo holosko gayet hızlı.yemin ediyorum bjk nin basında ben olcam bu aksam kupayı alırdım.

kaleci

sağ bek stoper stoper solbek

fink ernst

tello

holosko bobo yusuf.(yada serdar özkan)

bence böyle çıksalardı baya gol seyrederdik. tıpkı izmirdeki maç gibi :f68.gif:

Ayrıca Denizli hazır olmayan bir nihat'ı neden oyuna aldı anlamış deilim?

Ayrıca Denizli hazır olmayan bir nihat'ı neden oyuna aldı anlamış deilim?

Yıllar sonra derbi heyecanını yaşaması için aldı. Zaten bu maçta sonradan oyuna sokacağını dünki basın toplantısında açıkladı. Yapacağı oyuncu değişikliğini basın toplantısında söylüyor adam, maçın gidişatı önemli değil demekki.

Yıllar sonra derbi heyecanını yaşaması için aldı. Zaten bu maçta sonradan oyuna sokacağını dünki basın toplantısında açıkladı. Yapacağı oyuncu değişikliğini basın toplantısında söylüyor adam, maçın gidişatı önemli değil demekki.

Bu yüzden maçı elinin tersiyle itti Denizli. Ayrıca yusuf'u neden 2.yarı sokmadı bence yusuf 2.yarı girseydi daha iyi olurdu. Bjk kazandığı maçlarda yusuf 2.yarı girmiş ve cok da iyi işler çıkarmıştı .

birde ileride en iyi oynuyan adamını çıkarıp aldı :)

Yusuf'un yerine Holosko'yu alip Tello'yu kanada cekerek 4-4-2'ye donmesi gerekiyordu. Nobre iki stoper arasinda kayboldu, Nihat ve Bobo'da kanatta hicbirsey yapamadi.

Holosko-Ernst-Fink-Tello

------Nobre-Bobo------

Boyle yapsa iyi olurdu ama herkes tutturmus bir 4-3-3.

Ben beşiktaşı daha çok beğendim fenere nazaran.

Beşiktaş ile yarışırız yine eğer zirveye oynarsak.

Bu mudur geçen senenin çifte kupalı şampiyonu?Bu mudur Türkiye'nin Fatih Terim'le birlikte en büyük teknik adamı?Bu mudur İtalya liginden getirilen taş gibi stoper?Bizim bildiğimiz Nihat bu mudur?Beşiktaş gibi bir takımın kalecisi bu mudur?Eğer hepsi buysa yazıktır bu Beşiktaş'a, yazıktır dökülen paralara.

Özenti genclik napsın:eek:

Nihat bjk için el bombası niteliginde olacaktır oynatılınca sıgıntı gibi kalıcak oynatmasa niye oynatmıosun denilcek.

Yusuf 2 yarı daha cok iş yapabilirdi ilk 11 cıkması bana göre hata

Ayrıca bi arkadasın dedigi gibi bu sene öküz altında buzagı aramak istemiyorum ama hakemlerle ugrasmadan hakemlere dikkat etmemiz lazım yani gecen seneki hataya düşmicek ama dişimizide göstericez eger bi hata olursa olmazsa ne güzel zaten

ilk yarı bilicanın yusufa yaptıgı orantısız güc penaltı

ikinci yarı nihatın frikigi bilica eliyle kesiyor penaltı

ama cakma italyan yunus vermiyor sivok yapıyor cart penaltı:confused:

Yanlız bjk'nın hucum hattında problem var hazırlık maçları ve bu maçta toplam sadece 1 gol üretebildiler.

O konuda haklısın ama bobo, nobre, nihat, holosko vs tüm golcüler nerdeyse adamlarda. Son vuruşlarda yetersiz olabilirler zira ceza sahasına kadar duvar paslarıyla ve ara paslarla güzel geliyorlar sonrası gelmiyo.

Dilerim böyle devam etsin gol problemi çeksinler işimize gelir ;)

Özenti genclik napsın:eek:

Nihat bjk için el bombası niteliginde olacaktır oynatılınca sıgıntı gibi kalıcak oynatmasa niye oynatmıosun denilcek.

Yusuf 2 yarı daha cok iş yapabilirdi ilk 11 cıkması bana göre hata

Ayrıca bi arkadasın dedigi gibi bu sene öküz altında buzagı aramak istemiyorum ama hakemlerle ugrasmadan hakemlere dikkat etmemiz lazım yani gecen seneki hataya düşmicek ama dişimizide göstericez eger bi hata olursa olmazsa ne güzel zaten

ilk yarı bilicanın yusufa yaptıgı orantısız güc penaltı

ikinci yarı nihatın frikigi bilica eliyle kesiyor penaltı

ama cakma italyan yunus vermiyor sivok yapıyor cart penaltı:confused:

Haklısın bu sezon hakemler dikkat etmek gerekiyor kıyının diğer tarafı 3 bir diğeri 5 yıl şampiyonluk sözü vermişken ve "futbolun yalnız sahada kazanıldığı inanmayan " söylemler varken..

Bencede beceriksiz besiktasin forvetleri. Beyinlerini kullanmadan pozisyona girmeye calisiyolar.

beşiktaş hücumda ne kadar sorun yaşayacaksa alexin iyi markajıla fenevde aynı skıntıyı yaşayacaktır diye düşünüyorum. ayrıca bugünki defansları görünce transfere gerek olmadığını düşünmeye başladım ben defansa ya :D:D

bu ıkısı bu oyunlarla avrupada ıs yapamazlar, bız bu sene ınsallah acık ara sampıyon olup uefa da ıyı yerlere gelırız, bjk ve fb nın oyunlarını hıc begenmedım hele fb nın brezılyalıları 2.maldonado ve josıco vakası resmen

Beşiktaş genelde 4-3-3 gibi oynarlardı ancak bugün daha çok 4-2-3-1 tarzı oynamaya çalıştılar sanki. Ya da bana öyle geldi bilemiyorum.

Ayrıca Fenerbahçe geçen sene ayağa pası iyi yapardı. Bu maçta çok havadan top oynamaya çalıştılar. Beşiktaş da öyle.

her iki takımın oynadıkları futbola bakınca biraz daha ümitlendim herkes şunu artık görsün ki bu sene şampiyonluğun en büyük favorisiyiz

her iki takımın oynadıkları futbola bakınca biraz daha ümitlendim herkes şunu artık görsün ki bu sene şampiyonluğun en büyük favorisiyiz

Yanlız bu 2 takımın henüz tam hazır olmadıgını unutmayalım biz baya önce açtık sezonu ve bunlara göre fazla resmi maç yaptık. Herşey bence ligin 3.-5. haftalarında belli olur

Üst Alt