Haber - TFF Tahkim Kurulu, Futbol Disiplin Talimatı’nın 44. Maddesinin 3. Bendini Kaldırdı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF Tahkim Kurulu, Futbol Disiplin Talimatı’nın 44. Maddesinin 3. Bendini Kaldırdı

TFF'nin açıklamasına göre Tahkim Kurulu; Fenerbahçe, Beşiktaş, Kasımpaşa, MKE Ankaragücü, İstanbulspor, Pendikspor, Karagümrük, Sivasspor ve Adana Demirspor'un TFF Yönetim Kurulu tarafından 12 Ocak tarihinde futbol disiplin talimatının 44. maddesine eklenen yaptırımlara yönelik itirazlarını görüştü.

Kurul, yaptığı değerlendirme sonucunda oy birliğiyle futbol disiplin talimatının 44. maddesine eklenen ilgili bendin iptaline karar verdi.

TFF Yönetim Kurulu, 12 Ocak tarihinde futbol disiplin talimatının 44. maddesinin 3. bendine "Futbolcu, yönetici veya kulüp görevlilerinin müsabaka görevlilerine yönelik fiili müdahale içeren saldırılarında, bu kişilerin mensubu olduğu kulübe lig usulüne göre düzenlenen müsabakalarda 3 puandan 6 puana kadar puan silme cezası, eleme usulüne göre düzenlenen müsabakalarda kulübün ilgili turnuvadan ihracına karar verilir. Lig usulüne göre düzenlenen müsabakalarda kulüp mensupları tarafından ihlalin aynı sezon içerisinde ikinci kez tekrarı halinde, kulüp ligden ihraç edilerek bir alt lige düşürülür." maddesini eklemişti

AA

uzun kısımları okumadım ama anladığım cezalar daha caydırıcı ve daha ağır hale gelmek yerine gevşemiş.

daha çok olay olur bu ülkede.

bu ülkede fb, bjk ve şike soruşturmasında adı geçen diğer kulüpler için bir gecede 58. madde de kaldırılmıştı. hatırlayın. gecenin bir vaktinde herkes uykudayken hem de.

yanlarına kaldı mı?

böyle hak yemeye devam edin. her günah üstünüze bindikçe daha ağır bir yükün altına giriyorsunuz, farkında değilsiniz.

bugün ts-fb arası gerginliğin major sebebi 2010-2011 sezonudur. orada adalet sağlanamadı, o kartopu bugün çığa dönüştü. o gün fb hakkıyla küme düşürülse, şampyonluk ts'a verilse, bu gerginliğin yarısı bile olmazdı. belki de fb'in daha fazla şampiyonluğu olurdu.

bugün bu rezaleti de halının altına süpürüyorlar. ne değişecek ki?

önümüzdeki sezon daha fena işler olacak ve daha şiddetli olacak

fener legal 4üncü yıldız kavagsıyla - biz de 5inci yıldız kavgasıyla gireceğiz sezona.

Üst Alt