TFF-Uefa Görüşmesi Bitti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF-Uefa Görüşmesi Bitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TFF-Uefa Görüşmesi Başladı

tff2kaostab41ec593b40eb153by.jpg

M.A.A görüşmeye böyle başlamıştır Kara Murat moduyla,uçan tekmeyi yiyince pısırık bir şekilde oturup söylenilenleri dinleyip paşa paşa yerine getirme hazırlığına girişmiştir :D

renkdaşlar insanların hal ve hareketlerinden hangi pisikolojide oldugunu anlayabilen biri var mı forumda?

MAA nın sıfatından Uefa görüşmesinde neler yaşanmış az cok anlardık:D

Bu MAA babam olsa kaale almam, oturup iki çift laf etmezdim. Helal olsun UEFA'ya.

Bosuna bekliyoruz bence. Cikista normal görüsmelerden biriydi diyecek, degerlendirme yaptik, sürec devam ediyor falan filan diyecek. Ne demesini bekliyorsunuz ki anlamadim. Cikip da Uefa agzima etti moralim cok bozuk mu diyecek? Ya da Uefa Fenerbahce´nin agzina etti, gecmis olsun mu diyecek?

Bosuna bekliyoruz bence. Cikista normal görüsmelerden biriydi diyecek, degerlendirme yaptik, sürec devam ediyor falan filan diyecek. Ne demesini bekliyorsunuz ki anlamadim. Cikip da Uefa agzima etti moralim cok bozuk mu diyecek? Ya da Uefa Fenerbahce´nin agzina etti, gecmis olsun mu diyecek?

Bir umut var iste, ne yapalim :D

MAA'nın o büzülmüş suratını görmek bile zevktir herkese. :D

Sesinden tipinden anlarım yeterki görüntü-ses gelsin :D

uefa bu sikeciler ile nasil masaya oturabiliyor hayret onlarida kendilerine benzetiler simdi korkuyorum ama uefanin basonda allahtan isvecre yunanista frnasa gibi ulkeler var onrlarin takimlarini dusurdukleri icin basit bir olaylar yuzunden fener ile kiyasladignizde onun icin ben rahatim dusuracaklar uefa bizimkilerini oyuna getiriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt