TFF ve Fatih Terim Davasında Karar Verildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF ve Fatih Terim Davasında Karar Verildi!

En güzeli hocamız takım satın alsın bu parayla avrupada hem a2 takım olarak kullanırız , hemde genç topçuları yollarız orda tercübe kazanırlar.

Kudurtmaya devam hocam

Sezon sonunda sampiyon olunca Imparator'a karsi birlesen serefsizler pisman olacaklar,kacacak delik arayacaklar

Sergen yalçın gibi at alıp yarıştıracak birisi değil ya..
Topçularına ve çalışanlara bi mangal partisi, 1 milyonu nu da yardımlara ayırıp,

Kalanını ailesi ve çocuklarının ve torunlarının geleceği için yatırıma değerlendirsin. Babalık; hele ki dedelik çok başka sorumluluk... Zaten ne yaparsa yapsın bu sorumluluğu tamamlamış sayamıyor kendileri.

Sergen yalçın gibi at alıp yarıştıracak birisi değil ya..
Topçularına ve çalışanlara bi mangal partisi, 1 milyonu nu da yardımlara ayırıp,

Kalanını ailesi ve çocuklarının ve torunlarının geleceği için yatırıma değerlendirsin. Babalık; hele ki dedelik çok başka sorumluluk... Zaten ne yaparsa yapsın bu sorumluluğu tamamlamış sayamıyor kendileri.

SAYET ; Ben FT in yerinde olsaydım bu yardım dağılımını;
500.000 Şehit ve gazi aileleri, 100.000 Lösev, ve 100.000 Diğer ihtiyacı olan yardım kuruluşları; 200.000 çevresindeki ihtiyacı olan muhtac insanlarla az birazını sokak hayvanlarına, ve kalan 100.000 i de ufak bir kafeterya gibi bir yer kiralayıp, Kendisinden sonra bile çalışmaya, tencere kaynatmaya devam edecek olan evsizler ve yolu düşenler için Ücretsiz Çorba evi ayarlardım, İsminin sadece sporla Galatasarayla değil insan olarak da anılmaya devam etmesi için..

Son düzenleme:
Üst Alt