TFF ye Açık Uyarı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF ye Açık Uyarı

Cevap: TFF ye Açık Uyarı

24awcnq.jpg

Gönderdim +

Futbol Disiplin Talimatı'nın ''Müsabaka Sonucunu Etkileme'' başlığında yer alan 55. maddesi şöyle:

(1) Müsabakanın sonucunu hukuka veya spor ahlakına aykırı şekilde etkilemek veya buna teşebbüs etmek yasaktır. Bir futbolcuya veya kulübe teşvik primi verilmesi de bu kapsamdadır.

(2) Bu hükmü ihlal eden kişiler, bir yıldan üç yıla kadar müsabakalardan men veya hak mahrumiyeti cezasıyla; kulüpler ise küme düşürme cezasıyla cezalandırılır. İhlalin ağırlığına göre küme düşürme cezasına ek olarak puan indirme cezası da verilebilir.

(3) İhlalde sorumluluğu bulunan kişi veya kulüplere ayrıca para cezası verilir.

Bu maddeye göre hareket etmelerini yazdım...

herkesin içi rahat olsun. Mecburen hepsini düşürecekler. Düşürmezler ise suç olur ve bunun gereği yapılır. Kurumlar ve kişiler ayrı tutulmalıdır bu benim kanaat görüşüm dedi zaten. Herkesin kendi düşüncesine göre cezalar verilmiyor. Cezai yaptırım neyse o uygulanacaktır. Burada ki eylemi sadece biz sizleri düşürmedik elimizden geleni yaptık ama omadı. Böylelikle camiaların düşmanlığını kazanmayacak.

Ülkemizde devam eden "Şike Soruşturması" ile ilgili aldığınız "Skandal" kararı şaşkınlıkla takip ediyoruz. Eğer ligler başlayana kadar bütün pislikler temizlenmez ise olacaklardan FUTBOLseverler sorumlu olmayacaktır. Gereğini yapmanızı öneriyoruz. Aksi halde UEFA ve FİFA ile temaslarımız bireysel ve kitlesel olarak sürecektir.

Saygılarımla

Gönderim. Biz, bize düşen görevi yapalımda gerisi onlara kalmış. Bir söz var ; 'Sen tohumunu ek, çiçek vermesse toprak utansın'

Bizi salak yerine koymaya calisan kurumu muhatap almak ne kadar dogru bilmiyorum. Hicbir ise yaramaz, adamlarin amaci seni kandirmaksa zaten.

Bizi salak yerine koymaya calisan kurumu muhatap almak ne kadar dogru bilmiyorum. Hicbir ise yaramaz, adamlarin amaci seni kandirmaksa zaten.

Tepki göstermezsek hiç bir yaptırım uygulamazlar. Çünkü olayları ağırdan almaya çalışıyorlar.

Günde 1 milyon tane mail gitsin bakalım nasıl yusuf yusuf oluyorlar.

sadece bu forum degil, baska forumlar da el atmali olaya

özellikle facebook ve twitter olanlar el atsin olaya.

birde su 6 milyona yakin üyesi olan facebook sayfamiz var, orda dk basi onlarca mesaj, yorum yapanlar oluyor, oralarda da konusun, haberdar edin milleti.

Üst Alt