TFF Yönetim Kurulu Üyesi Selim Soydan: "Yabancı sayısı 6-7 olabilir" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aylardır söylüyoruz. Bu orul orul 6222 çocukları 6'ya düşürecekler sahada ki oyuncu sayısını. Öyle olmasa oç ali piyasada ki yerlileri toplamazdı. 6+6+2 yaparlar.

Kim iyiyse o oynar ya baslayacam simdi ama!!!futbolcunun pasaportundan banane ben guzel futbol izlemek istiyorum ya.valla ulke olarak her konuda ucurumdan yuvarlaniyoruz...

Sizin tribinizi, düşünce sisteminizi, yabancı oyuncular gondiklesin. Monacodumun şerefsizleri 2 hafta sustunuz galibiyet, transferler, cezalar gelince yırtık dondan çıkar gibi çıktınız

8 veya 9+x kurali bekliyorum en gec 2021/22 sezonundan sonra. Gelecek sezonu 13 yabanci falan yaparlar, takimlar cok agir gelmesin diye. Sonra 8+4 veya 9+3 getirirler.

Fatih Terim bu ligin alfa karakteri, adam ne dese çıkıyor ulan Galatasaray ilk 2 hafta puan kaybederken neden sesiniz çıkmıyor ? baktılar Fenerbahçe'yi yabancı futbolcular sallamıyor aylarca Kolarov'un kapısında yatıyor gelmiyor, Gustavo için 6 mil.€ bonservis vermek zorunda kalıyorlar Galatasaray çatır çatır Falcao-Seri-Nzonzi-Lemina-Andone'yi filan getiriyor hemen masa başı oyunları başladı

Galatasaray'ı futbol oynayarak durdurmak haricinde her yola baş vuruyorlar ...

Üst Alt