TFF'den Açıklama: "Kulüplerin müsabakalara çıkmamaları mümkün değil" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Açıklama: "Kulüplerin müsabakalara çıkmamaları mümkün değil"

Sonuç olarak; göreve başladığımız ilk günden itibaren ben ve Yönetim Kurulum, aldığımız tüm kararları, UEFA ve FIFA normları, TFF Kanun, Statü ve Talimatları doğrultusunda ve şeffaf bir şekilde, sadece Süper Lig kulüplerimizi değil tüm diğer alt liglerin, amatör liglerin ve futbolun diğer paydaşlarının menfaatlerini gözeterek aldığımızı belirtir,

Kulüplerin görüslerini dikkate almadan mi bunu yapiyorsunuz hiyarlar

Malesef herşeyle ve herkesle en iyi şekilde mücadele alyapının sağlam olmasından geçiyor. Ne kadar iyi oyuncu çıkartırsan elin sağlam olur. Alanyaspor ya da HerhangibirSpor un biraz parlamış yerlisine 3 milyon € 5 milyon € dan kapıyı açıyorlar.

Verdikleri istatistikler ve analiz gayet doğru. Doğru teşhis ancak yanlış tedavi. Yabancı sınırını düşürünce 30 yaş altı yabancı gelmeyeceğine göre..

Haberde önemli olan yapılan giderden ziyade yönetim zaafiyeti.

Türk futbol tarihinde en çok oyuncu ihracının gerçekleştiği dönem olması

Yurtdışında oynayan oyuncu sayısının zirve yaptığı dönem olması

Bunlar kıstas değil tabii.

Kur 2015te 3tü şimdi 11; kur+faiz artışıyla 1.7 milyar zaten 7 milyar oluyor her türlü.

Neyse umarım devran döner de ülke bu yandaş ve liyakatsiz, devlet ihaleleriyle zengin olmuş bu şahıs ve avanesinden kurtulur.

Son düzenleme:
Keline sıçtığımın..

Harcama limitlerini fener için niye esnetiyorsun o zaman borcu artıyorsa. 30 yaş üstü yabancı geliyorsa yaşa sınır getir. Sınır getirdin de büyük kulüpler 18 yaşındaki Türk genci mi transfer etti. Veya çok sayıda genç Türk mü oynatacaklar?

Bak sayende yavaş yavaş Anadolu takımlarına ve 2. Lige gitmesi gereken Mehmet Topal 33-34 yaşında bjkye gitti. Ne oldu yani bjk genç mi transfer etti. Aytaç Kasımpaşa’daydı biz aldık. Ee genç mi oynatıyoruz, yeni futbolcu mu çıkıyor?

Çözümü çok garip yerlerde arıyorsun Kel.

Bu yabanci sınırı işi tamamen danışıklı dövüş.. Bazı malup kulüpler de yalandan itiraz ediyor ama en çok onların işine yariyor..Bir düşünelim bakalım bu ülkede yabanci sınırı şu anda en çok kime yarıyor?..Ya da 7 yıl önce 5+0+3 zimbirtisi çıktığında bu kural kime yarıyordu en çok?..

UEFA ne zaman boyle bir karar alin demis? Ben kacirdim sanirim. Peki Ingiltere , Italya, Ispanya niye UEFA'nin dedigini yapmiyormus? Bunu da acikla kel Nihat.

Başkanların akşam.yapacagi şey çok basit tabi yurekleri varsa,bunları kaale almadan sn cumhurbaskanindan rica ediyoruz bu karar duzeltilmelidir diye konuşmaları yeterli olur

Gerekçe bir açıklama.
Yaş ile bu durumun ne alakası var.

Keza olsa bile koyduğum kriterlerin içinde yaş yok.
Şu ülkede beyin denen şey kullanmaktan uzak. Zannediliyor ki ne kadar çok oyuncu o kadar çok sonuç.
Çoklukta değil azlıkta verim artar. Sen gidip emre taşdemirle yarışşan ne yarışmasan ne ülke futboluna nasıl bir katkı sağlayacak bu.
Bu ülkeden bir bok olmaz.

Bunlari ben yaptim oldu seklinde sinir getirdik katlanacaksiniz demeden once aciklayacaktiniz klupler birligine danisarak. Her ne kadar bunlar onlemli hususlar ise de out of context bir aciklama yapmis gibi duruyosunuz. Sinir getirin ama dogru durust kriterler koyarak getirin ya da sinir olmadan yaptiginiz transferler su su su kriterlere uymak zorundadir deyin. Elinizi atmisken yurt icinde ki transfer ucretlerine de bir format atin.

lan madem oyle yabanci yasagi degil, yasli yabanci kotasi koy.olmustur bitmistir. komik tarafta su ingjltere ve italya yi ornek vermis adamlar final oynadi. sende uzun sure sonra ilk defa iyi bir jenerasyon yakaladin bu sinir sayesinde. hatali olan zimbarator ile gevseklik yapiyorsun.

SM-A520F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt