TFF'den Galatasaray'a Kutlama | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Galatasaray'a Kutlama

314

TFF, resmi internet sitesinden Galatasaray'ı Avrupa'daki maçları sebebiyle tebrik etti.

TFF: "UEFA Avrupa Ligi'nde grubunu namağlup lider tamamlayarak son 16 turuna kalma başarısını gösteren temsilcimiz Galatasaray'ı kutlarız. Ülke puanımıza çok değerli katkılarda bulunan futbolcular, teknik heyet, Başkan Sayın Burak Elmas nezdinde tüm Yönetim Kurulu ve Sarı-Kırmızılı camiaya teşekkür ederiz."

"Temsilcimiz Galatasaray'a bundan sonraki turlarda başarılar dileriz."

Size rağmen lider çıktık. Yarın birgün UEFA'yı ikinci kere alsak ondan bile utanmadan kendinize pay çıkaracak yüzsüzlükte bir kurumsunuz. İhale zengini nihat'ın başkan olduğu, akp'nin emir erleri ile dolusunuz.

314

TFF, resmi internet sitesinden Galatasaray'ı Avrupa'daki maçları sebebiyle tebrik etti.

TFF: "UEFA Avrupa Ligi'nde grubunu namağlup lider tamamlayarak son 16 turuna kalma başarısını gösteren temsilcimiz Galatasaray'ı kutlarız. Ülke puanımıza çok değerli katkılarda bulunan futbolcular, teknik heyet, Başkan Sayın Burak Elmas nezdinde tüm Yönetim Kurulu ve Sarı-Kırmızılı camiaya teşekkür ederiz."

"Temsilcimiz Galatasaray'a bundan sonraki turlarda başarılar dileriz."
Ha şöyle adam olun birbirimizin ayağını kaydırmak yerine dışarıda en azından göstermelikte olsa biraz desteklesek diyorum hepimiz aynı gemideyiz sonuçta kıskançlığı bir kenara bırakalım

Samimiyetsiz kurum. Her cezayı maç öncesine göre ayarlıyorlar. Kural kitaplarını altına üstüne getirip absürt şeylerden ceza veriyorlar. Ateşkesiniz batsın. Uzak olun bizden!

Bu servet denen adamin gücü nasılsa inanılmaz korkut yöneticiler ismini bile anamiyoruz ,Nihat kesinlikle piyon
Zaten servet yıllardır orada ama kimse ismini bile zikredemiyor

Üst Alt