TFF'den Liglerin Başlama Tarihine İlişkin Yeni Duyuru! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, bugün TFF Sağlık Kurulu ile toplantı yapmıştır. TFF Sağlık Kurulu'nun, Süper Lig ve diğer liglerle ilgili görüş ve tavsiyelerinin yanı sıra, Türkiye 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği'nin yazılı başvuruları dikkate alınarak, yeni bir değerlendirmede bulunulmuştur.

TFF Yönetim Kurulu, Covid-19 salgını nedeniyle ara verilen liglerin şimdilik aşağıda belirtilen tarihlerde başlatılmasına karar vermiştir:

1-Süper Lig müsabakaları daha önce de ilan edildiği gibi 12 Haziran 2020

2-TFF 1. Lig müsabakaları 19 Haziran 2020

3-TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig müsabakaları 18 Temmuz 2020

4-Bölgesel Amatör Lig müsabakaları 18 Temmuz 2020

İtalya'da açıkladı 13 Haziran
Almanya başlasın hepsi oynanır. Belarus o kadar vaka ile nasıl oynanıyorsa

Kusura bakmayın hiç duyar kasamayacağım. Ben asgari ücret alıp paşa paşa çalışıyorsam, futbolcuda gitsin topunu oynasın. Malum organımda değil. Hemen her yer açılmaya başlandı. 1 aya da tamamen açacaklar kuvvetle muhtemel. Vah zalım Türkiye, hayın Türkiyelik bir durum da yok tüm dünya artık normalleşmeye dönecek mecbur. Çalışma, üretme, yat nereye kadar? Karun kadar malın olsada dayanmaz.

Zattürü zürt milyon euro para alıp, stay at home, firüs var oynamayıhhh falan yemezler. Düttürün gidin topunuzu oynayın.

baslarda hastalığı tanimadigimizdan herkeste bir korku vardi. Olu rakamları, bulaşan futbolcu daha oynayamayacak vs haberleri. Geldiğimiz noktada bulası seviyesi yuksek olsa da ilaç ile kontrol altına alınabildiği gerçeği tüm dünyayı gevsemeye itti.

Sonuçta 2 aydır bu hastalık ülkede ve hala hastlanmamis insanlar var ki hasta olan insanların yakınları bu insanlar. Baslarda bende tereddüt içi deydim ama su anda futbolcular, hocalar, hakemler hepsi ailesi dışında kimseye temas etmeseler kimse hastalık kapmaz.
Nasıl olacak yahu bunun şoförü var vs vs diyeceksiniz, İETT otobus soforleri nasil korunuyorsa milyon dolar yöneten kulüpler ayn önlemleri bir zahmet alsinlar. Gerekiyorsa tesis içi futbolcu disi tum personel uzaylı gibi gezecek, mac sırasında top toplayıcılar olmayacak bir şekilde önlem alınıp halledilecek.
Bugün oynanmasa 2020-2021 sezonuna nasıl başlayacağız hic düşünen yok. Bugün iptal edelim dersen 2 sezonu komple etmen gerekiyor

Üst Alt