TFF'den Marcao'ya 8 Maç Ceza! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Marcao'ya 8 Maç Ceza!

Neresi normal ya. Surekli algi yapildi buna kendi taraftarimiz dahil, herifin agzini burnu kirdi diyorlar sizde diyorsunuz nerede olmus bu olay?! Marcao'nun yaptigi kotu birseydi ama sag solda denildigi gibi kimsenin agzini yuzunu parcalamadi, ortada tokat bile yok Kerem'in koluna vurdu diye 8 mac mi verilir? Dirsek atan, kafa atan oyuncular oldu daha once ben bunlarin hic 8 mac aldigini gormedim.

Tahkim'e %100 gidilmeli 5-6 maca dusmeli bu ceza.

Tahrik eden rakip takım oyuncusu olsa dediğin doğru ama maalesef kendi takım arkadaşı o sebepten hem kafa vurma hamlesi hemde sonuçta yumruk atmaya teşebbüs var. Bence normal bir karar oldu.
Tahrikin rakip takımı mi olur yav.
Jailson örneğini de söyledim birinde koşup tokat adam bir oyuncu var diğerinde ikili horozlaşan ve bunun peşine oluşan temas var. Jailson olayı tamamen bağımsız bir olay.
Buna 8 veren maç içinde her kafa kafaya horozlanmaya 3 maç ceza vermesi gerekir.
Adam kameralar çekerken hakeme küfür ediyor küfür, onun da üst cezası belliyken alttan veriliyor.
Herifler tamamen takıma göre ceza veriyorlar. Bunlar komple temizlenmeli.
Ortalığı b.k götürüyor artık

Neresi normal ya. Surekli algi yapildi buna kendi taraftarimiz dahil, herifin agzini burnu kirdi diyorlar sizde diyorsunuz nerede olmus bu olay?! Marcao'nun yaptigi kotu birseydi ama sag solda denildigi gibi kimsenin agzini yuzunu parcalamadi, ortada tokat bile yok Kerem'in koluna vurdu diye 8 mac mi verilir? Dirsek atan, kafa atan oyuncular oldu daha once ben bunlarin hic 8 mac aldigini gormedim.

Tahkim'e %100 gidilmeli 5-6 maca dusmeli bu ceza.
Düsürmez serefsizler

Olmayan kafaya ve yumruklara bu kadar ceza verildiğini ilk defa görüyorum.
Eğer kafa ve yumruklar hedefini bulsa idi Kerem yerden kalkamaz,doğru hastaneye giderdi.
Kafasında ve yüzünde en ufak darbeye bağlı bir iz göremedim.Normal şekilde maça devam etti.
,

Üst Alt