TFF'den Toplantı Sonrası Açıklama Geldi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Toplantı Sonrası Açıklama Geldi

Cevap: Son Dakika | TFF'den Toplantı Sonrası Açıklama Geldi

görevini kötüye kullanıyo bu aptallar. gerçek şu ki küme düşme olacak ama bunu hazmedimiyo maa ya istifa eder.. gider .ya da uefa bi baskıyla ağızlarına eder.

Cevap: TFF'den Toplantı Sonrası Açıklama Geldi

Bu açıklama bizim çektiğimiz ihtarname'ye de cevap.Küme düşme kalkacak,sizde avrupa kupalarına katılabiceksiniz.

UEFA ve FİFA ikna edilme aşamasına gelmiş olabilir. Benim anladığım kadarıyla bu kurumları "bu takımlar ligden düşerse Türkiye de futbol yara alır" diyerek ikna ettiler.

Ama işin aslının öyle olmadığını bunlara gösterelim. Şike yapan kulüplerin ligde kalması insanları futboldan uzaklaştıracağını iyi bir şekilde FİFA ve UEFA ya anlatalım...

nasıl bir dünya bu. basıl bir adalet. [ADALET MÜLKÜN TEMELİ] değilmiydi. kuvvetliy başka, zayıfa başkamı bu adalet dediğimiz şey. Hükümet neden el atmaz bu işe, bankalara, askere, ortadoğuya, israile yani uçana ve kaçan el atan devlet buna neden el atmaz. ya fenerbahçe camiasına ne demeli, olumlu bir haber çıksın diye dört gözle haber bekliyorlar. suçlu veya suçsuz olmak öenmli değil, mühim olan küme düşmemek. Biz bu şikeyi işledik küme düşmeliyiz. cezamızı çekmeliyiz demeli. beb 35 senelil aşık olduğum sarı kırmızı GALATASARAY ım bunu yapsa, hemen en büyük cezaya çarptırılmasını isterim. geleceğe ışık olsun diye. sporun ruhuna aykırı diye. bedava kendimizi kandırıyoruz. avrupa avrupa diye, bunlar için mi kirli bir futbol için mi peh,,peh

UEFA ve FİFA ikna edilme aşamasına gelmiş olabilir. Benim anladığım kadarıyla bu kurumları "bu takımlar ligden düşerse Türkiye de futbol yara alır" diyerek ikna ettiler.

Ama işin aslının öyle olmadığını bunlara gösterelim. Şike yapan kulüplerin ligde kalması insanları futboldan uzaklaştıracağını iyi bir şekilde FİFA ve UEFA ya anlatalım...

UEFA bu tür şeylerde hatır-gönül ilişkisini baz alsaydı Juventus'ta düşmezdi.

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu göreve başladığı günden itibaren, Türk futbolunun girdiği kaostan çıkması için elinden gelen iyi niyetli çalışmayı göstermiştir.

Cem Yılmaz'ın işleri kesat Temmuz'dan beri.

İyi güldürüyorlar gerçekten.

Emres61

ırıs... çı... mıhmıt ılı ıydınlır...

Öldüm gülmekten .Sansürlemek zorunda kaldım :D

Kardeşim size ne Türkiye liginden. Bırakın bu ligi. Oturun paşa paşa Fransa'da Montpeiller i izleyin Soşo'yu izleyin Lil'i izleyin... Daha ne istiyonuz...

Arkadaşlar hepimiz bu beceriksizliğe karşı tepkiliyiz ancak konuyu küfür etmeden ve siyasi noktalara taşımadan devam ettirelim, bize yakışan budur.

Üst Alt