TFF'nin İhalesi Bekleneni Vermedi: Kulüplerden 'Süper Lig TV' Önerisi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'nin İhalesi Bekleneni Vermedi: Kulüplerden 'Süper Lig TV' Önerisi

Yayıncılar henüz piyasa yokluyor inanıyorum gibi bir şey demiş.

İçinden geçtiniz be ligin. O teklifleri bile vermezler normalde.

2 yıldır tek kuruş vermedim batası liginize.

Ülkenin ekonomik durumu belli dekoder yerine uyduda ücretsiz yayınlanacak bir kanal kurulsa rating üzerinden daha fazla gelir kazanmazmıyız acaba?
çok büyük paralar bunlar ya zannetmiyorum. reklam vereni çok olur da maç öncesi ve ortası ne kadar reklam sıkıştırabilirsin araya? bir kanal açıp tüm platformlarda aidatlı bir sistem veya acun gibi internet yayını yapılabilir. belirli yaş üstünü kaybederler ama internet yayınında.
bu arada hakettiği yer türk futbolu. emeği geçenlerin hepsinin abv. kırk yılda bir güzel maç oynanıyor onda da hakem sıvıyor. oyun zevki sıfır oynatılan oyun kötü. her konuda dibi görmüş durumdayız. müstehak.

süper lig tv önerisi boşa yapılmıyor amaç fenere para kazandırıp diğer kulüplerin gelirini kısmak

el altından fenerli zenginlere dekoder filan aldırıp gelirin büyük payına çökerler, her pislik beklenir bunlardan

Kulüplerin dekoderi kendinin satması olayını anlamadım. Dekoderi satan parayı yine havuza atacaksa saçma değil mi ? Sen dekoderi kendin sat diyorsan o zaman TFF olarak havuzu bozman gerekir. Kim ne kadar dekoder satıyorsa ona göre gelir alıyorsa güzel olur. Bize ve civcivlere yarar. Diğerleri için iflas anlamına gelir.

Kulüpler tff ne bekliyor ki kabul etmiyor bu ligin ederi budur ancak 100 milyon dolar bile etmez kalitenin sıfıra yakın olduğu yabancıya sınır konulduğu maç sonuçlarını hakem ve varın belirlediği şaibe dolu lige kim para versin ki günün sonunda ortada bırakmamak için baştaki devreye girip beine verirler yeniden

SM-A127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

BEİN'e 1 sene daha uzatama teklif edeceklermiş 2023 de ihale yapılacak diyorlar.

geçenki ihaleye de 500 milyon deniyor ama yalan. ihale 500 milyona dolara verildi ama dolar kuru 5 tl ye sabitlenmişti!! yani BEİN aslında 500 milyon dolara falan vermedi.

Üst Alt