The Fate of The Furious - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Fate of The Furious

Su filme sacma diyenler var cok ilginc gercekten ilginc.

renkliduvar.blogspot.com-goz-kirpmak.gif

çok gürültü oluyor ve konular o kadar hızlı gelişiyor ki ben izleyemiyorum

filmi anlatsana dediklerinde Cem Yılmaz şovdan çıkmış gibi oluyorum !!!

7. film müthiş hasılat yapmıştı ama vasattı. Bu film de öyle olacak büyük ihtimal. İsmini falan da değiştirmişler. Gereksiz yere uzatıyorlar, 7. film son film olmalıydı.

7.filmin o kadar hasilat yapmasinin bence tek nedeni var. O da rahmetli Paul Walker'in ölümü.

Evet, öyle. Bu film de hasılat yaparsa aynı nedenden dolayı yapacak. Çünkü bu filme gidenlerin çoğu olayların devamını merak ediyor, 7. filmin sonunda bir sahne vardı yollar ayrılıyordu. Brian O'Conner karakterinin bu filmde olup olmayacağı belli değil henüz. CGI yardımıyla olabilir diyenler var.

Evet, öyle. Bu film de hasılat yaparsa aynı nedenden dolayı yapacak. Çünkü bu filme gidenlerin çoğu olayların devamını merak ediyor, 7. filmin sonunda bir sahne vardı yollar ayrılıyordu. Brian O'Conner karakterinin bu filmde olup olmayacağı belli değil henüz. CGI yardımıyla olabilir diyenler var.

Bir aralar kardesi oynayacak düzenleyecekler falan diyorlardi bilemiyorum artik cikinca görürüz.

Ama bu film icin sinemaya gitmem ben, 7.filme Paul reis icin gitmistim.

Hiçbir şey anlamadım fragmandan. Dom kötü adam mı oluyor şimdi? Statham taraf değiştiriyor falan. Saçma.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Üst Alt