The HayЯimƎ Factory | Pert Ustaları Aranıyor - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The HayЯimƎ Factory | Pert Ustaları Aranıyor

Cevap: The HayЯimƎ World

think i'm in need of some sort of a badass pot

and onto my words, i ain't gon place a dot

ever wonder why veggy people eat burgers not

cus' burgers have meat in em, and are usually hot

GODDAMN

And As Those Who Act With Pure Hearts are Our Greaest Heroes! Give your smile to everyone, but give your love to only one.

r

- knock knock

- who is it?

- tabasco hater

- get the f out

asdfasddfgdfgfgfg.gif

:ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah:

Cevap: The HayЯimƎ Factory | Pert Ustaları Aranıyor

!!!!DIKKAT!!!! PERT USTALARININ EVINE HOSGELDINIZ

:ayatollah:

P.S. Pert Ustasi olmayanlar pert olabilir

applicationlar icin bilgi (sadece certified pert ustaları) ;

images_1.jpg

whats a pert ustası got to do

[video=youtube;ri-eOc1irww]https://www.youtube.com/watch?v=ri-eOc1irww[/video]

Pertster Squad (formerly known as GSC Old Boys)

Co-Chairman: Emir Satriani a.k.a. Tabasco x-Pert a.k.a. The Man who puts the D in Harley & D

Co-Chairman: Hayri Cund a.k.a. Pert Instructor a.k.a.
The H.C. ExPERTience

apply-now.gif

applications welcome

degerli PERT USTALARI,

The HayЯimƎ Factory'de PERT USTALIGINA basvurmadan once lutfen make sure minimum PERT USTASI requirements testinden gectinz-

minimum PERT USTALIGI requirements :

- PERTizm felsefesini tamamen benimsemis olmak (ewt/hyr)

- daha once bir PERT USTASI mulakatından geri cevrilmemis olmak (ewt/hyr)

- Hicbir seyin PERT USTALIGINDA size engel teskil edemeyecek olması (ewt/hyr)

*dogustan PERT USTASI olmak tercih sebebidir

-----

kabul edilen basvurular icin en gec 2 PERT GUNU icerisinde geri bildirim yapılacaktır.

for PERT USTASI position

courtesy of E.S & H.C., hyderdudes corp.

degerli PERT USTALARI,

The HayЯimƎ Factory'de PERT USTALIGINA basvurmadan once lutfen make sure minimum PERT USTASI requirements testinden gectinz-

minimum PERT USTALIGI requirements :

- PERTizm felsefesini tamamen benimsemis olmak (ewt/hyr)

- daha once bir PERT USTASI mulakatından geri cevrilmemis olmak (ewt/hyr)

- Hicbir seyin PERT USTALIGINDA size engel teskil edemeyecek olması (ewt/hyr)

*dogustan PERT USTASI olmak tercih sebebidir

-----

kabul edilen basvurular icin en gec 2 PERT GUNU icerisinde geri bildirim yapılacaktır.

for PERT USTASI position

courtesy of E.S & H.C., hyderdudes corp.

Yaşasın pert ustalığı !

Selaaam selaaam selam , Sena ben bildiğiniz üzere , çevremdekiler - ölü , deli , çatlak deselerde adım bu yani bilin ! Şimcik 1997 doğumluyum, doğdum, büyüdüm, yaşıyorum, ve hayattayım. Yaşamayı seviyorum diğer ergenler gibi 'ölüyümde kurtulun' gibi saçma cümlelerim yoktur yani. Annesinden hoşlanmayan tipik ergenlerden diiLim’dir.Annem için Biterim. Kırmızı ışık da durdugum gibi kırmızı ruj dedim mi kalırım.Topuklu ayakkabı hastasıyım.Ama hiç giymedim , giymemde. Arkadaşlarım çok tatlı, çatlak , çılgın , eğlenceli, deli dolu birisi olduğumu düşünür.Beni sakin halimde tanıyanlar için Öyleyimdir.Bence onlar Tanınmayan ben ile tanışmasınlar. Geberdim arkadaşlarım vardır.Kardeşim gibi severim.Herkesle aram çok iyidir.Ama herkesi sevmem.♥ Rezill olmak güzeldir.Çok sıkılırım çok sıkıldımda Çok fazla saçmalarım.Saçmalık konusunda uzmanım.Alakası olmayan şeyleri birbirine bağlar Kop kop koparım.Bazen çok saçma gülerim herkes Bakar. Birinin yanında ağlamamaya dikkat ederim.Eğer ağlarsam başkasının yanında ağladım diye evde tekrar ağlarım.Galatasaray'lıyım fenerlilere alerjim var,uyuz oluyorum.Her gördüğüme aşık Olabilirim ama Herkesi koluma takmam.Cartoon network-Disney cahanell vazgeçilmez Tv kanalımdır.Caillou’ya aşığım Pepee’ye Hayranım:) Apaçilerden,Sivri burun ayakkabı giyenlerden , Kıro’lardan ,Fakelerden , Kendini emo zanneden tek gözlülerden , Düzgün Türkçe kullanmayan ‘Chatlak girl xP’lerden , Durumlarımı Çalanlardan , Tipine değilde katladığı etek boyuna güvenenlerden , Çıktığı kızın arkadaşına yavşayan heriflerden nefreeet ederim. İtirazın Varsa Ananı bize Yolla ♥ Basamak sayarım.Plaka ezberlerim.Her şeyin sonuna nokta koyarım kuul oluyo gerçekten. Her neyse abazaları sevmem, harfleri büyüklü küçüklü yazanları sevmem, özentileri sevmem. Laf soktuğunu zannedip okby diyenler; o ok götünüze girsin şimdi by. Her yazana cevap vermiyorum kendini rezil etme. Neyse işte öyleyken böyle . . çok yavşak var lan hayatımda şimdi şimdi farkına varıyorum , adamım adamım derler ; aaa pardon evet evet adamsınız ama adamın olmadığı yerde adamsınız (!) Şımarık mıyım ? Beğenmiyosan altta " Arkadaşlardan çıkar" yazıyo, ona bas. İstek gönderdin kabul etmiyosam tekrar ekleme. Ya da bana "Kabul etcekmisin" diye sorma. Etcek olsam ederdim. Atαrınızı, Giderinizi kendinize sαklαyın . - Ben Babanızın кızı DeğiLim. Samimiчeтinize Diккaт Edin ;) - Hiç Birinizin ßitanesi Aşkısı güzeLide deqiLim , Sizde Baßamın OgLu DeqiLsiniz ayık oLun .! Havanız Kime ? Sikermiş Siktirirmiş ? Koyarmış ? MASAL SEVMEM ;) Dikkat Edin .! Kimsenin tribini çekemem . Umrumdα Olurmu beni bırαkıp gitmeniz ? HAYIR- Neyse çok yazdım çok konuştum ama degmiştir umarım hakkmda dogru düzgün tanırsınız tanıştırım Sevgililer saygılar Be arada benimLe ThürkChe değil, Türkçe konus! :) Haa bunları neden mi söylüyorum ? Herşey sizin için ♥ Mut a fuck up ;) - Son Olαrακ Bi şαrκı söγliceem nolαααr :B 'Çıstak Çıstak Dıptıs Yovyov' ' Dıım tıııss dııım tıısss . Cuκκα cuκκα vişne votκα . Türkiye merκez αpαçi herκes .ğ

I dont apply for, YOU WANT ME, cause im a heis Golddigga

Im fuqin nice, and im fuqin hot, ... I will take The HayЯimƎ Factory to the Next Level bitche$.

APPLY STARTED

Üst Alt