The HINCAL Thread: Güncel - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tebessüm
Anne akşam üzeri uğradığı kızını evde çıplak görünce "Bu ne hal" dedi şaşkın, şaşkın..
"Kocamı bekliyorum" dedi kızı.. "Bu aşk kıyafetim.."
Kadın eve döndü, soyundu ve kocasını beklemeye başladı. Eve gelen adam şaşırdı bu defa..
"Hayrola" dedi, "Kafayı mı üşüttün?."
"Bu aşk kıyafetim" dedi, kadın..
Adam televizyonun kumandasına uzanırken mırıldandı..
"O zaman ütüleseydin bari!."

Üstad yine ağır sıçmış;

1. Bu takım, ligin ilk yarısında daha bile aciz futbol oynuyordu; ligin 3. çeyreğinde şaşırtıcı derecede baskın futbol oynarken dahi beğenmemişti üstelik. Sanki düne kadar iyiymiş de şimdi kötü bulmuş gibi anlaşılır bu sözler; baştan sona çelişki...

2. En son hangi Galatasaray takımının oynadığı futbolu beğendiğini hatırlamıyorum, kendisi de hatırlamaz!..

3. Yıllardır yaptığı yorumlar, ''Bütün TD ler korkaktır'' argümanının etrafında döner durur; dolayısıyla ciddiye alınacak hiçbir yanı yoktur...Yalnız Hıncal ve F. Altaylı Galatasaray camasının nabzını çok iyi tutarlar; Canaydın-Polat-Aysal-Özbek vs hakkındaki yorumlarına çoğu defa öfkelensem de zaman hep onları haklı çıkardı maalesef. Yeri gelmişken değinmiş olayım; doğruya doğru...

Üst Alt