The HINCAL Thread: Güncel - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yaw adam egleniyor, kafa buluyor alemle. 25 seneden fazla oldu okurum, daha "DERHAL istifa etmeli" demedigi ne hoca hatirliyorum ne yonetim.

hincal-uluc_193022.jpg

Hıncal Uluç: "Bugün gazetelerden birinde okuyorum: Fatih Terim'in hedefi Avrupa'ymış. Yedekleri dahil 14 tane yabancıyla Galatasaray, Avrupa'da derece alsa ne olacak, almasa ne olacak." (A Spor)

DyqI2FEXQAEX0MP.jpg

Hıncal Uluç: "Başakşehir'in 8 puan fark yapacak bir oyunu yok. Top oynamayı unuttular. Galatasaray kendine gelirse Başakşehir'den puan alacak takım çok..."

60c44916d07.png

Hıncal Uluç: "Bugün gazetelerden birinde okuyorum: Fatih Terim'in hedefi Avrupa'ymış. Yedekleri dahil 14 tane yabancıyla Galatasaray, Avrupa'da derece alsa ne olacak, almasa ne olacak." (A Spor)

DyqI2FEXQAEX0MP.jpg

Hıncal Uluç: "Başakşehir'in 8 puan fark yapacak bir oyunu yok. Top oynamayı unuttular. Galatasaray kendine gelirse Başakşehir'den puan alacak takım çok..."

60c44916d07.png

zurna cup konusuna gel acil

DyqI2FEXQAEX0MP.jpg

60c44916d07.png
Küfür istiyor galiba

Galatasaray camiası içinde, özellikle yöneticiler bazında olanı biteni bu adam kadar bilen biri yok; bu bakımdan çok öfkelendiğim zamanlar olmuş olsa da geriye dönüp baktığımda ciddi yanıldığı bir kişi ya da olay hatırlamıyorum maalesef...

Futbola dair yorumlarını ise ikiye ayırmak lazım:

1. Bütün TD ler korkaktır, istisnasız hepsi behemahal kovulmalıdır, aldığı her topu iğne deliğinden geçirmek suretiyle de olsa ille ileriye doğru oynayamayan her futbolcu, GSC tabiriyle ''Çöp'' tür; yerlerine kendisinin önerdiği başka birileri getirilmiş olsa bile, onlar için de bu döngü kaçınılmazdır ama olsun; Dünya Alemin korkak olduğu gerçeğinin, kendisinden başka farkına varan yoktur!...

2. İlk maddenin kapsama alanı dışında kalan yorumları genellikle doğrudur ama bunun pek bir ehemmiyeti yoktur; alamet-i farikası ilk maddedir zira...

Galatasaray camiası içinde, özellikle yöneticiler bazında olanı biteni bu adam kadar bilen biri yok; bu bakımdan çok öfkelendiğim zamanlar olmuş olsa da geriye dönüp baktığımda ciddi yanıldığı bir kişi ya da olay hatırlamıyorum maalesef...

Futbola dair yorumlarını ise ikiye ayırmak lazım:

1. Bütün TD ler korkaktır, istisnasız hepsi behemahal kovulmalıdır, aldığı her topu iğne deliğinden geçirmek suretiyle de olsa ille ileriye doğru oynayamayan her futbolcu, GSC tabiriyle ''Çöp'' tür; yerlerine kendisinin önerdiği başka birileri getirilmiş olsa bile, onlar için de bu döngü kaçınılmazdır ama olsun; Dünya Alemin korkak olduğu gerçeğinin, kendisinden başka farkına varan yoktur!...

2. İlk maddenin kapsama alanı dışında kalan yorumları genellikle doğrudur ama bunun pek bir ehemmiyeti yoktur; alamet-i farikası ilk maddedir zira...

yani Gayet net THE HINÇAL bunamıştır. :D

Hıncal Uluç: "Trabzon, Hatay maçındaki Galatasaray'ı Ali Sami Yen'de perişan eder..
Bu yıl Galatasaray'ı çok hem de ağır eleştirdim ama, bu kadar rezil oynayan ve kenardan bu kadar, ama bu kadar kötü yönetilenini görmedim"

Hıncal Uluç: "Galatasaray'a futbol dersi veren, Hatay'ın kaçırdığı akıl almaz pozisyonları Trabzon da kullanamayacak öyle mi?"

Hıncal Uluç: "Bu Hatay, bu Galatasaray'ı kendi sahasında dörtlerse, şaşmam, inanın!" (Sabah)

Mustafa Denizli Hocam "Bir takım kötü oynarken kazanıyorsa, şampiyon olur" derdi.
Haklı da çıkardı.
Bu dökülen Galatasaray da şampiyon olur..
Hele son saniyede böyle bir golle kazanıyorsa..
Ne var ki, 6 puan önündeki Başakşehir de çok kötü oynayarak kazanıyor..

Üst Alt