Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

The Irishman (27 Kasım 2019)Sadece Amerikan sinemasının değil; dünya sinemasının göz bebekleri Robert De Niro ve Al Pacino bir Martin Scorsese projesinde buluşuyorlar. De Niro'nun öznel yorumuna göre bu film aslında iki bölümden oluşan bir drama olmalıydı ancak yapım tek bir uzun metraj konseptinde sinemaya aktarıldı. Takımın diğer oyuncuları Joe Pesci, Pacino ve Marty Scorsese ile ortaya serdikleri işten bir hayli memnun olduğunu saklamayan De Niro; "bu film hepimizin ortak yönettiği bir film aslında" diyor.

The Irishman adlı bu yapım, aslında "I Heard You Paint Houses" adlı bir kitabın beyazperde'ye aktarılması. İsmi Sheeran olan ve "The Irishman" olarak nam salmış bir kiralık katilin serüvenlerinde büyük aktör Robert De Niro başrolde yeralıyor. De Niro daha önce Pacino ve Pesci ile bir çok farklı projede ayrı ayrı defalarca yeralmasına rağmen, sinemaseverler ilk kez "The Irishman" filminde "üç sanatçıyı bir arada" izleme fırsatına erişiyor.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
On numara film olacak sanırım. Al Pacino ve De Nero özüne dönüş yapmışlar... Bu adamları ben böyle tanıdım, böyle filmlerini hep sevdim. Artık son filmlerini çekiyorlar. Bu tip filmler nadir yapılır oldu. Alttan da doğru düzgün aktör gelmiyor... Karakter oyuncusu yok denecek kadar az.. Milletin de film tarzı iyice manyadı. Bunu dert edinen Hollywood yapımcıları da süper güçlü hayal kahramanlarını ortaya karışık yapmaya başladılar. Hal böyle olunca saçma sapan marwell filmlerini izlemek zorunda kalıyoruz.
 
ölmeden evvel de niro ve al pacino beraber ne kadar film çekebiliyorlarsa çeksinler sinema tarihinin en büyük 2 aktörünü beraber izleme zevkinin doruklarına varalım.
 
Üst Alt