The Last of Us: Part II - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Baya ilerledim.

5 yönünü takip ediyorum, hastane yolundayım.

Oyun sardı açıkçası kötü başlangıçtan sonra.

Sen geride kalmışsın ya. Ben geçtim oraları izlerken

Şaka bir yana izleyici olarak oynanışını beğendim ben oyunu. Gerilim ve hayatta kalma olarak yine harika. O hissi sonuna kadar yaşatıyor. Özellikle de müzikle desteklenince süper oluyor. İzlerken birkaç yerde kendim oynuyormuş gibi heyecanlandım

Sadece hikaye olarak herkesin takıldığı yere takıldım. Ama biraz önce nedenini öğrendim. Çok mantıksız da gelmedi. İlerledikçe hak vereceğin anlar bile olacaktır şüphesiz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sen geride kalmışsın ya. Ben geçtim oraları izlerken

Şaka bir yana izleyici olarak oynanışını beğendim ben oyunu. Gerilim ve hayatta kalma olarak yine harika. O hissi sonuna kadar yaşatıyor. Özellikle de müzikle desteklenince süper oluyor. İzlerken birkaç yerde kendim oynuyormuş gibi heyecanlandım

Sadece hikaye olarak herkesin takıldığı yere takıldım. Ama biraz önce nedenini öğrendim. Çok mantıksız da gelmedi. İlerledikçe hak vereceğin anlar bile olacaktır şüphesiz.

Bi kaç yerde takıldım yav sinirden yastıkları yumrukladım yumuşak oldukları için, tabi oyuncular bunları koymaz videoya.

Abby ile Owen’ın sex sahnesi çok değişikti yav. Abby’de göğüs namına bir şey yok zaten tamamen kas yığını :red:

Hikaye çok değişik bir hal alıyor.

Olaylar iyice sarpa sardı. İyiden iyiye latin dizisine döndü oyun. Bu pek hoşuna giden bir durum değil açıkcası. Duygusallıklar vs finale bağlayacaklar sanırım.

turkcell tarifeye ek 12 taksitle satıyo oyunu :asd:

6 ay ve 12 ay seçeneği mevcut ;D

Peşin alırsan 499 TL
6 aya bölersen totalde 547,62 TL
12 aya bölersen totalde 593,88 TL'ye denk geliyor. Şaka gibi ;D

The Last of Us Part 2, satış rekorları kırarak piyasalara müthiş bir giriş yaptı.

The Last of Us 2'den yavaş yavaş satış rakamları gelmeye başlıyor. Birleşik Krallık'tan elde edilen verilere göre oyun şimdiden PlayStation 4 tarihine geçmeyi başarmış.Son yılların en heyecanla beklenen oyunlarından olan The Last of Us Part II, tahmin edildiği gibi piyasalara müthiş bir giriş yaptı. GamesIndustry.biz tarafından yayınlanan rapora göre oyun, Birleşik Krallık'ta PlayStation 4 tarihinin en büyük açılış yapan özel (exclusive) oyunu olmayı başardı.

Rekorun bir önceki sahibi yine bir diğer Naughty Dog oyunu olan Uncharted 4: A Thief's End'di. Last of Us 2, Uncharted 4'ten %1 daha fazla satış gerçekleştirmiş. Ancak GamesIndustry'nin verilerine dijital satışlar dahil değil, dolayısıyla dijital satışları da katınca Last of Us 2 muhtemelen daha da büyük bir açılış yapmış olacak.

DH

Abby ile Ellie'nin karşılaşması müthişti. Abby fena dağıttı Ellie'yi. Tommy ve Jesse de kurban gitti Abby'e.

Lev olmasa Dina da kestaneyi çizdiriyordu Abby'e.

Üst Alt