The Last of Us: Part II - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlk oyunu %5 falan oynadım, bitireyim mi
Oyunu oynamadım kanka söylemiştim sadece videodan izledim. Filmini yapmışlar hatta önemli gameplayleri de koyarak 5 saat falan sürüyor.

Hikayesi çok güzel bir kere dram deyip geçmemek lazım çünkü kaliteli dramı oyuncular karakterlerle bağ kurmadan veremezsin. Burada gameplaydeki bir farklılığın da önemli rolü var bana göre. Bioshock infinite'te elizabeth vardı yanımızda yardımcı karakter gibi last of us ta benzer, biraz daha geliştirmişler olayı. Beraber ilerliyor yolculuk. Zorluk seviyesi, görevlerin tekrar etmesi vs olaylarını bilmiyorum deneyimlemediğim için ama karakter-mekan tasarımları, atmosferi, diyalogları ve senaryosu a kalite diyebilirim.

A way outa da bakamadım daha oynadığım gibi incelemesini yazarım sana.

Oyunu oynamadım kanka söylemiştim sadece videodan izledim. Filmini yapmışlar hatta önemli gameplayleri de koyarak 5 saat falan sürüyor.

Hikayesi çok güzel bir kere dram deyip geçmemek lazım çünkü kaliteli dramı oyuncular karakterlerle bağ kurmadan veremezsin. Burada gameplaydeki bir farklılığın da önemli rolü var bana göre. Bioshock infinite'te elizabeth vardı yanımızda yardımcı karakter gibi last of us ta benzer, biraz daha geliştirmişler olayı. Beraber ilerliyor yolculuk. Zorluk seviyesi, görevlerin tekrar etmesi vs olaylarını bilmiyorum deneyimlemediğim için ama karakter-mekan tasarımları, atmosferi, diyalogları ve senaryosu a kalite diyebilirim.

A way outa da bakamadım daha oynadığım gibi incelemesini yazarım sana.
Kanka kızla beraber ilerleme noktasına geldim de zombi işi yoruyor beni bir yerden sonra. Gameplay net zor, daha doğrusu alışmak gerekiyor muhtemelen %20den sonra yağ gibi akıp gidecek ama sürekli karanlık, zombi ve dram beni yordu biraz ondan bıraktım.

Aslında Yarroya sorma sebebim de oyunun hastası olduğu için esprisineydi biraz. Mesela Uncharted'a daha hızlı uyum sağlamıştım.

Kanka kızla beraber ilerleme noktasına geldim de zombi işi yoruyor beni bir yerden sonra. Gameplay net zor, daha doğrusu alışmak gerekiyor muhtemelen %20den sonra yağ gibi akıp gidecek ama sürekli karanlık, zombi ve dram beni yordu biraz ondan bıraktım.

Aslında Yarroya sorma sebebim de oyunun hastası olduğu için esprisineydi biraz. Mesela Uncharted'a daha hızlı uyum sağlamıştım.

Yoksa zombilerden korkuyo musun admirim :unsure:

sadece solcu olmalari yetmiyor tabi yani anita shakisean midir nedir onunla beraber oyunu kurmuslar kendisi malin onde gidenidir
ondan sonra ND'nin calisanlara nasil davraandigi felan olaylari var
destekeleyemem maalesef ozur dilerim ama ilk oyun harikaydi

rpqAtj.gif

joeli sürekli göstermeleri büyük mallik ve pazarlama hatasi. naughty dogdan böyle bir seyi hic beklemezdim.
joeli hic göstermeyip bir gizem yaratabilirlerdi, ki ilk baslarda öyle yaptilar zaten. sonra joeli de koymaya basladilar fragmanlara falan.
santa monica buna benzer bir sürprizi yeni god of warda mükemmel bir sekilde sundu bize. (malum kayik sahnesi ve sonrasi)
aynisini burda da beklerdim ama olmadi malesef.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Üst Alt