The Last of Us Remastered | PS4 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Last of Us Remastered | PS4

oyunu en zor derecede oynamaya calisin hemencik ölüyorsunuz :D

ben ilk yeri bile gecemedim 10 kere falan ölmüsümdür sonra seviyeyi zora düsürdüm

gercek hayatta da oldugu gibi 2 darbe yiyince ölüyorsunuz en zor seviyede baya baya zor

Ilk defa oynadığım için oyunu normal seviyede başladım.

1 saat oynaya bildim şimdilik ve baya filim gibi geldi bana.

Ilk defa oynadığım için oyunu normal seviyede başladım.

1 saat oynaya bildim şimdilik ve baya filim gibi geldi bana.

grafikler, isiklandirma ve onlarin yansimasi mükemmel

adamlarin baya emek verdigini direk görebiliyorsun baska sirketler gibi vaad edip piyasaya cöp sürmüyorlar

oyunda her yeri kare kare aramaya calis bazen ufak bir bez parcasi bile hayatini kurtarabiliyor

mermileri cok gerekmedigi sürece kullanma yenisini bulmak cok zor oluyor

elinde ne varsa onunla yetinmeye calismak zorundasin

sen daha oyunun cok basindan ilerledikce daha da heyecanli oluyor :D

grafikler, isiklandirma ve onlarin yansimasi mükemmel

adamlarin baya emek verdigini direk görebiliyorsun baska sirketler gibi vaad edip piyasaya cöp sürmüyorlar

oyunda her yeri kare kare aramaya calis bazen ufak bir bez parcasi bile hayatini kurtarabiliyor

mermileri cok gerekmedigi sürece kullanma yenisini bulmak cok zor oluyor

elinde ne varsa onunla yetinmeye calismak zorundasin

sen daha oyunun cok basindan ilerledikce daha da heyecanli oluyor :D

30 ve 60ftp arasındaki fark inanılmaz bu arada. Las gende titreyerek oynamışız oyunları resmen :DD

Saol bilgiler için. 2 kurşun kunlandım şimdilik ki biri gereksizdi belkide.

Hata dolap altında kalan maskesi yırtılmış adamıda vurmaya bilirdim galiba ama acıdım herife :DD

1998 de çıkan ilk Starcraft tan sonra oynarken en çok zevk aldığım oyundur.

Oyunun başından itibaren başlayan ve çaresizlik hissini iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayan o karamsar, gergin hava oyun sonuna kadar sizi esir alıyor.

Sniper sahnesinde olup bitenler ise tek kelime ile muhteşemdi.

Ve o müzikler, hele son sahne sona erip jenerikle birlikte başlayan o şaheser (The Path)

Gustavo ustaya saygılar..

Su oyunun Multiplayer bolumunde Gscimbom team olarak bir el atalim beyler. ben level 42 oldum. Az cok uc bes kisiyi indirebiliyorum online oyunda.

Paylaşımı yapanlar Remake yazmış ama elime geçen videoda remake gibi görünmüyor. Video içerisinde de Rebuild yazmışlar. Bilmiyorum ama 21:00'de Summer Game Fest başlıyor. Orada detaylı bilgileri alırız muhtemelen.

rebuild daha anlamlı duruyor, sadece grafik kalitesi ve belki animasyonlar üzerinde değişikliğe gitmişler gibi görünüyor . bi de tam diziyle aynı anda çıkarmayı falan düşünüyorlardı sözde, belki pc çıkışıyla aynı ana denk getirirler diziyi.

Üst Alt