The Lord of the Rings: The Rings of Power | Amazon - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Lord of the Rings: The Rings of Power | Amazon

sjw böyle agresif hamlelerle film ve dizilere müdahale etmeye devam ederse tam tersi ırkçılığı körükleyecekler farkında değiller. her geçen gün antipati artıyor bunlara karşı

Dizi ile ilgili ilk görsel geldiğinde nasıl heyecanlanmıştık ya , Valinor vardı ağaçlar vardı falan. Önce fotoğraflarla şimdi de bu dandik videoyla bütün hypeı yıktılar. Evrenin dinamikleriyle oynarsan orası o evren olmaktan çıkar. Üstüne sinematik olarak da LOTR tonundan son derece uzaklaşmış bambaşka bir şey olmuş. Zenci elf karakterini de baya baya öne çıkaracaklar belli.

LOTR Witcher'a benzemez oğlum ağır taştır bak, altında kalırsınız.

Ben beğendim beklentiyi peter jackson ın 20 sene önce yaptığı üçleme gibi olacak diye belirlerseniz her türlü hayal kırıklığına uğrarsınız. birde inanılmaz bir ön yargı var diziyle alakalı 4 gün önce yayınlanan set fotolarında çoğu kişi fazla game of thrones havası var yüzüklerin efendisinin kendine has masalsı görünüşü yok diye yakınıyodu bugün ise 30 saniyelik teaserda fazla masalsı çocuksu diye yakınıyorlar. 1. sezonu 10 saate yakın olacak bir diziyi 30 saniyelik görüntülerle peşin hüküm vermek bana saçma geliyor açıkçası.

Ben beğendim beklentiyi peter jackson ın 20 sene önce yaptığı üçleme gibi olacak diye belirlerseniz her türlü hayal kırıklığına uğrarsınız. birde inanılmaz bir ön yargı var diziyle alakalı 4 gün önce yayınlanan set fotolarında çoğu kişi fazla game of thrones havası var yüzüklerin efendisinin kendine has masalsı görünüşü yok diye yakınıyodu bugün ise 30 saniyelik teaserda fazla masalsı çocuksu diye yakınıyorlar. 1. sezonu 10 saate yakın olacak bir diziyi 30 saniyelik görüntülerle peşin hüküm vermek bana saçma geliyor açıkçası.
Yüzüklerin Efendisi'nin kendine has masalsı görünüşü demek bu ortaya çıkan disney işi gibi duran ``şeyler`` demek değil. O sebeple insanların yakınması normal. Beklentiyi de insanlar kendi kendilerine yükseltmedi , dizi duyurulalı kaç yıl oldu haberin var mı ? Bütçesi , yıllardır bir bilgi fotoğraf vs paylaşılmaması otomatik olarak beklentiyi yükseltir.

İnsanlar eğlenmek istiyor. Sen sosyal mesaj verme derdine düşüyorsun. Şu eğlence sektörüne sosyal mesaj verme fikrini kim soktuysa ona sevgilerimi iletiyorum. Hangi filmi izlesen illa bir şekilde bir sosyal mesaj verme derdi var. Sanki bütün dünya Amerika’dan farksızmış da oranın ırk sorunları her yerde varmış gibi. Filmde bir ülkeye göre vermeye çalıştığın sosyal mesaj diğerlerinde havada kalıyor işte ama bunlar anlamıyor. Avrupa’nın alayı beyaz ama 50 tane millet yaşıyor. İlla diversity yani farklılık olması için zorla zenci elf sokuşturmak gerekmiyor bir yerlere ama işte Amerikalı mantalitesi. Kurtulamıyoruz. Adamlar illa kendi bildiğini okuyor. Bari evrenin yaratıcısına bir saygınız olsaydı. Son dönemlerde izlediğim bütün Amerikan filmlerinden buram buram yapmacıklık akıyor. Adamlar ellerini neye atsalar mahvediyorlar. Bu dizi de aynı yeni Matrix filmi gibi olmuş. Karanlık bir evreni alıp evrenin yapısının aksine pastel renkleri basmışlar, bol bol woke sjw göndermeleri de olur. Çekilen dizinin temel aldığı kaynağıyla bir alakası kalmamış. Bari evrene uygun düzgün bir renk filtresi kullanın da çektiğiniz diziye bir saygınız olduğunu düşünelim en azından.

Son düzenleme:
Üst Alt