The Matrix Resurrections - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kac Puan Verirsiniz

• 1

Kullanılan: 8 22.2%
  • 2

Kullanılan: 1 2.8%
  • 3

Kullanılan: 2 5.6%
  • 4

Kullanılan: 5 13.9%
  • 5

Kullanılan: 7 19.4%
  • 6

Kullanılan: 3 8.3%
  • 7

Kullanılan: 5 13.9%
  • 8

Kullanılan: 3 8.3%
  • 9

• 10

• Kullanılan toplam oy
    36
Filmi izleyen Reddit üyelere ya baya begeniyor filmi, yada acayip gömüyorlar. Orta seviye film oldugunu düsününe fazla kisi göremedim

3 gün kalmış çıkmasına. En iyisi fazla araştırıp yorumları okumadan, boş bir kafayla izlemek gerek etki altında kalmamak için. Bakalım nasıl olacak.

Filmi full hd izledim.
Eleştireceğim birden fazla nokta var. Hatta öyle bir yer var ki dümdüz sövdürdü senaristler kendilerine.
Tüm bunlara rağmen belki de özlediğimden keyifle izledim.
Spoiler vermemek için kısa kesiyorum lakin wachowski denen iki dangalağa selamlarımı iletiyorum.

Simdi ben buraya fragman degerlendirmelerini yazsam spoiler vermis mi olacağım?halbuki daha filmi izlemedim.bir arkadas grubuyla gidecegiz sinemaya izlemeye.ama benim izledigim değerlendirmeler filmi tamamen anlatiyosa yazmam yanlis

Filmi full hd izledim.
Eleştireceğim birden fazla nokta var. Hatta öyle bir yer var ki dümdüz sövdürdü senaristler kendilerine.
Tüm bunlara rağmen belki de özlediğimden keyifle izledim.
Spoiler vermemek için kısa kesiyorum lakin wachowski denen iki dangalağa selamlarımı iletiyorum.
Aleyküm selaaaammm...

wachowski2.jpg

Spoiler vermek istemiyorum fakat keşke hiç çekilmeseymiş bu film..

Bazı şeyleri tadında bırakmak lazım. Matrix 2 ve 3. filmlerinin bile çekilmemesi gerekiyordu bence.. Çünkü asıl verilmek istenen mesaj ve felsefe Matrix 1. filminde işlenmişti. 2 ve 3. film gereksiz olmuştu..

2 ve 3. film bile gereksiz iken 4. filmi çıkarmak üstüne tüy dikmek demek..

Yani izlemeseniz bile birşey kaybetmezsiniz.. Ben bu film hiç çekilmemiş farzedeceğim. Benim için matrix 1. filmde bitmişti..

Üst Alt