The Matrix Resurrections - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kac Puan Verirsiniz

• 1

Kullanılan: 8 22.2%
  • 2

Kullanılan: 1 2.8%
  • 3

Kullanılan: 2 5.6%
  • 4

Kullanılan: 5 13.9%
  • 5

Kullanılan: 7 19.4%
  • 6

Kullanılan: 3 8.3%
  • 7

Kullanılan: 5 13.9%
  • 8

Kullanılan: 3 8.3%
  • 9

• 10

• Kullanılan toplam oy
    36
Yeni film, serinin baş karakteri Neo'yu kötü adam olarak konumlandıracak. İddiaya göre başta kötü olarak görünecek Neo, filmde yaşananların ardından iyiye dönüşecek.

Makinelerin Neo'yu emirlerini yerine getirmek üzere yeniden programlayacağı ve onu isyancılarla karşı karşıya getirebileceğini öne sürüyor.

Matrix 4, Neo'yla ondan kurtulmaya çabalayan insanların mücadelesini gösterebilir.

وروره زه سیکولر نه یم, Afganistan resmi dili Peştuca yani diyor ki "abi ben laik değilim." Yarın, öbür gün lazım olur ezberleyin ....

İlk filmde koltuğa resmen çivilenip kalmıştım

Çıktığımızda herkes etkisinde, kafada soru işaretleri ve daha önce hiç düşünmediğimiz şeyleri düşünüp tartışırken bulmuştuk kendimizi

Elbette devam filminden aynı etkiyi beklemiyorum
Hatta 2. ve 3. filmden dahi beklememiştim
Merak ettiğim konunun nereye bağlanacağı veya bağlanmayacaksa bile ne yöne evrileceği idi

Zira ilk filmin bir felsefesi vardı ve sadece bunu destekleyecek, zenginleştirecek veya yeni fikirlerle çürütüp aslında gerçeğin bambaşka olduğunu düşündürtecek bambaşka yeni bakış açıları bekledim

Bu anlamda 2 ve 3. filmler de bence başarılıydı
Genel olarak felsefeyi zenginleştirme vardı ve hatta mimar’la birlikte yeni bir bakış açısı

Bu devam filminden de ya ilk serideki felsefeyi derinleştirecek zenginleştirecek ya da aldatmacayı gösterecek veya yeni bir bakış açısı getirecek bir felsefe umuyorum
Umarım beklediğimi alabilirim

Yoksa devam filmleri genel olarak sorunlu olduğundan beklentimi de çok yüksek tutmamaya çalışıyorum

Devam filmlerinin genel kusurları ya aynı hikayeye yeni bir kötü karakter buluyorlar, ya hikayeyi farklılaştırmak için zorlama bir senaryo, ya felsefe eksikliğini bol ve yeni görsel efektlerle örtmeye çalışıyorlar, ya birbirinin çok benzeri aksiyon sahneleri oluyor, ya da karakterlerin genç yaşlı vs hallerini merak ettirmeye çalışarak devam filmi çektik sanıyorlar

Elbette çok kötü bile olsa gidip izleyeceğim ve devam filmlerindeki genel hatalar yerine umarım bu beklentim gerçekleşir

Sonu uzaylılara bağlar yine. Amerika filan işgal edilir,sonra Amerikan’nın bilimüstü adamları ile iş hal olur. Yanlız bu koduğumun uzaylıları da hep Amerika’nın başına bela.

Şaka bir yana da ben bilimkurgu filmlerine bayılırım. Terminatör,Jurassic Park,Hobbit,Yüzüklerin Efendisi vs. Hepsi bana göre kült olmuş filmler. Ama bi bu filme ısınamadım. Bu arada uzun zamandır izlemediğim Alien serisini izledim. 2.film muazzam olmuş. Jason Cameroon efsane bir adam. 1986 da böyle bir film çekmek. Nerden bakarsan bak muazzam bir iş. Helal olsun.

ilk film disinda cöp degil miydi olm bu seri

niye yenisini cekiyorlar yillar sonra

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Üst Alt