The Office US (2005-2013) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Office US (2005-2013)

Begenmem
Dizi kotu degil bu arada ama orjinali 10 kat daha iyi
sasirttin beni
dizinin ilk sezonu kesinlikle kotu orjinalinin etkisinde kaldigi icin bolumler tam oturmamis havada kaliyor ama 2.sezondan sonra toparliyor kendini
steve carrel michael scottla kesinlikle odul almaliydi her sene aday gosterilmesine ragmen hic kazanamamis malesef
40 years old virgin
crazy stupid love
big short
filmlerinde de basarili bulmustum ben
sen diziyi bitirdin mi bu arada"?

slicon valley

Komedi türünde Friends ve Seinfeld sarmamıştı beni ama Two and a Half Men harbi efsanedir. :asd: Listede adı geçmemiş ama Silicon Valley'de sağlamdır. :)

Seinfeld zaten tam olarak komedi dizisi değil bence

Kramer'ın mallıkları olsun,George'un yaşadığı talihsizlikler olsun,Jerry'nin dengeleme politakası olsun o dizide yaşanan bir çok olay diziyi izledikten çok sonra bile akılda kalıyor

Zaten amaç güldürmekten ziyade ironik mesajlar vermek gibi.Özellikle dizinin sonu benim için efsanedir herkes sövmüş ama dizinin bir bölümünde onun alt yapısını öyle bir yaptılar ki her şey yerli yerine oturuyor.Got senaristleri izlesinde utansınlar

sasirttin beni
dizinin ilk sezonu kesinlikle kotu orjinalinin etkisinde kaldigi icin bolumler tam oturmamis havada kaliyor ama 2.sezondan sonra toparliyor kendini
steve carrel michael scottla kesinlikle odul almaliydi her sene aday gosterilmesine ragmen hic kazanamamis malesef
40 years old virgin
crazy stupid love
big short

slicon valley
Tavsiye ederim hocam. :) Umarım beğenirsin. ;)

sasirttin beni
40 years old virgin
crazy stupid love
big short

slicon valley

Orjinalinin birebirini yaptiklari bolumler ztn fiyasko da
Geri kalanini siraynan izlemesem de yeteri kadar bolum izledim standart bir komedi gibi yani
Fakat orjinali bir klasik

Orjinalinin birebirini yaptiklari bolumler ztn fiyasko da
Geri kalanini siraynan izlemesem de yeteri kadar bolum izledim standart bir komedi gibi yani
Fakat orjinali bir klasik

ingilizce aksanina biraz alerjim oldugundan ben pek sevemedim
senin dizi kulturune yaklasamam ztn biraz steve carell ve office fanboylugu yapiyorum ?D ama keske sirali izleseydin

Bu aralar komedi içeriğim zayıf idi, Netflix de iyice sinir bozmaya başladı nitelik yerine nicelik yoluna girdiler gibi. Öneriler için teşekkürler arkadaşlar.

Üst Alt