The Telegraph: “İnönü Stadı, Ali Sami Yen’e rakip olamaz”


"Kin ve düşmanlığın sembolü"b4c9asami%20yen.jpg
İngiliz The Telegraph Gazetesi'nden Henry Winter, dünyada kin ve düşmanlığın en üst düzeye çıktığı 5 stat arasında Ali Sami Yen'i de gösterdi.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: "Kin ve düşmanlığın sembolü"Aslına bakarsanız manchesterı eledikten sonra bu maç için cantona , ferguson gibi isimlerin bu maç ile ilgili bir belgeselde söyledikleri de nedenini açıklıyor ilgili video eklenmişti foruma ...
 
Cevap: "Kin ve düşmanlığın sembolü"Biz de bunu anlatmaya çalışıyoruz ama tutturmuşlar bi çarşı türküsü gidiyorlar...
 
Cevap: "Kin ve düşmanlığın sembolü"Signal Iduna atmosferden çok, taraftarın takıma bağlılığı ile önemli bence. Adamlar küme düşmemeye oynadıkları sezonlarda bile 80000 kişiye tamamen dolu statta oynuyorlar her maç istisnasız. İnşallah biz de o noktaya erişiriz bir gün.
 
Cevap: "Kin ve düşmanlığın sembolü"çarşı bağırma konusunda iyidir ama Sami Yenin cehennem yıllarında biz daha çok damga vurduk, kaldıki tinerciler grubu görsellik olarak 0ı tüketmiş bir olusumdur, bu iş sadece bagırmakla olmuyor.
 
Cevap: "Kin ve düşmanlığın sembolü"Biz hermaç 80000 le oynasak küme düşmemeye değil Avrupa şampiyonluğuna oynarız her yıl emin ol!!!Signal Iduna atmosferden çok, taraftarın takıma bağlılığı ile önemli bence. Adamlar küme düşmemeye oynadıkları sezonlarda bile 80000 kişiye tamamen dolu statta oynuyorlar her maç istisnasız. İnşallah biz de o noktaya erişiriz bir gün.
 
Cevap: "Kin ve düşmanlığın sembolü"Beşiktaş İnönü'lerde Dardanellerle maç yaparken,biz Sami Yen'de Avrupa'yı fethediyorduk. Sanırım Türkiye'de herşey çabuk unutuluyor..
 
Cevap: The Telegraph: “İnönü Stadı, Ali Sami Yen’e rakip olamaz”çarşı öküz öküz böğürüyo. böyle olmaya gerek yok zaten. GS taraftarı başkadır.
 
Cevap: The Telegraph: “İnönü Stadı, Ali Sami Yen’e rakip olamaz”kareografi de herşeyde biz öndeyiz seyirci sayımız deseniz bu sene stadımız büyüdü en çok ortalamaya oynayan bizi kargalar gitsin b.kunu temizlesin
 
Cevap: The Telegraph: “İnönü Stadı, Ali Sami Yen’e rakip olamaz”abi yabancı medya kuruluşları olmasa bizi buralarda yerin dibine sokacaklar.ulan gerçekleri anlamanız hala kendi kendinize birşeyler idda etmeniz bizlere bir bilseniz ne kadar büyük eğlence. neyse büyüklükte böyle birşey herhaldi.

not: şu başlığın tam tersi olsaydı kargaların forumunda konu rekor kırardı :)
 
Üst Alt