The Walking Dead - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: The Walking Dead

Rick Atlanta'ya giderken benzini hemen bitti de bu arabalarda sinirsiz benzin var herhal, ayrica o arabalar kampa daha evvelden gelen insanlarin arabalari ise zaten benzinin o kadar fazla olmamasi gerekir. Benzinde bile faul var dizide.

Ona bakarsan birsürü helikopter vardı, onu kullanırdı yani. Birde o bölümde bende herif tankı sürecek diye düşündüm. Ama 4. bölüm tam bir felaketti.

Hocam kullanmayı bilmesen de teşebbüs edersin onu diyorum yani. :D

Ayrıca bir mantık hatası da orduda var.Ulan koskoca ordu g.tüb.klu aylaklara nasıl mağlup olur arkadaş?Misal son bölümdeki merkez nasıl korunamaz?Oradaki zombi leşlerini toplasan 1000 tane vardır en fazla.Ellerinde her türlü malzeme mühimmat olan askerler bunlara nasıl yenilir?120'lik top atıyor lan o tank.:eek:

Hocam kullanmayı bilmesen de teşebbüs edersin onu diyorum yani. :D

Ayrıca bir mantık hatası da orduda var.Ulan koskoca ordu g.tüb.klu aylaklara nasıl mağlup olur arkadaş?Misal son bölümdeki merkez nasıl korunamaz?Oradaki zombi leşlerini toplasan 1000 tane vardır en fazla.Ellerinde her türlü malzeme mühimmat olan askerler bunlara nasıl yenilir?120'lik top atıyor lan o tank.:eek:

Haklısında, Ordunun henüz yenilip yenilmediğini bilmiyoruz ki ? Yani biryerde de olabilir topluluk. Atla helikoptere bak çevreye lan işte diyesim çok geldi diziyi izlerken. :D

Haklısında, Ordunun henüz yenilip yenilmediğini bilmiyoruz ki ? Yani biryerde de olabilir topluluk. Atla helikoptere bak çevreye lan işte diyesim çok geldi diziyi izlerken. :D

Genel konuşmuyorum zaten.O sarışın elemanın takıldığı sağlık merkezinden ya da herneyse oradan bahsediyorum.Önünde yığınla askeri araç.Yerde toplasan bin tane zombi yok ama askerler mağlup olmuş.Saçma geldi bana.Hayır ille yenileceklerse zombi ölüsü yığacaksın oraya inandırıcılık için.:asd:

Ayrıca lafım sana çekik gözlü hrbo,o Challenger'ı orada nasıl bırakırsın lan? :(

Genel konuşmuyorum zaten.O sarışın elemanın takıldığı sağlık merkezinden ya da herneyse oradan bahsediyorum.Önünde yığınla askeri araç.Yerde toplasan bin tane zombi yok ama askerler mağlup olmuş.Saçma geldi bana.Hayır ille yenileceklerse zombi ölüsü yığacaksın oraya inandırıcılık için.:asd:

Ayrıca lafım sana çekik gözlü hrbo,o Challenger'ı orada nasıl bırakırsın lan? :(

Şöyle yapabilirdi aslında, bu insanlar nasıl zombi oldu biranda ? Yani 1 2 bölüm sonra bunu anlatmalıydılar. Hani bazı askerlerinde zombi olduğunu gösterebilirdi. O zaman senin bu soru işaretinde ortadan kalkardı.

Şöyle yapabilirdi aslında, bu insanlar nasıl zombi oldu biranda ? Yani 1 2 bölüm sonra bunu anlatmalıydılar. Hani bazı askerlerinde zombi olduğunu gösterebilirdi. O zaman senin bu soru işaretinde ortadan kalkardı.

Aynen.Dönüp dolaşıp sezonun kısalığına geliyoruz yine.Dizi sardı ama eksikleri çok.

O değil de sarışın abi Rick'in kulağına ne söyledi acaba?

Dün 1-6 araliksiz izledim hos güzel bir diziydi, yanliz adamlar cizgi romanindaki hikayeden coktan cikmislar yer altina doktorun yanina gitmek gib birsey yoktuki olm :D

Güzel dizi ama ilk sezonun 6 bölüm olması ve 2. sezonun 1 yıl sonra başlaması tek kelimeyle saçmalık.Böylesini daha önce ne gördüm ne duydum.

Gerçi 4400'ün de ilk sezonu birkaç bölümdü ama bu kadar bekletmemişlerdi sanırım.

şahane dizi,2 haftadır hem izliyorum hem kaydediyorum :)

zaten zombilere karşı bi zayıflığım var,hastasıyım dır bu türün :)

çok kez kendi kendime bile düşünmüşümdür,ulan böyle bişey olsa nerden su alırım,yiyeceği nerden bulurum,evi nasıl korurum diye planlamalarım bile mevcuttur :D

ilk sezonun 6 bölüm olması tamamiyle bir saçmalık :mad:

2 haftadır rütük nasıl bişey demiyo,kanal nasıl sansür koymuyor diye hayretler içindeyim :)adamın üstüne ketçap dökülse sansürleme zihniyetli rütüke sahip olduğumuz için :D

türden hoşlananlar kaçırmamalı ama kaçırdıklarınıda sanmıyorum :)

edit:kalan 4 bölümü internetten izlememek için kendimi zor tutuyorum :) çünkü izlettire izlettire eşimide bu türü sever hale getirdim,pazar gecesi beraber bi şekilde yüzümüzün buruş buruş olması hoşuma gidiyo:)bu hafta neydi öyle be,kokusu burnuma kadar geldi üstüne sürdükleri şeyin :D

arkadaşlar bu dizinin tek sezonu mu var?

birisi bana 3 sezon oldu, her sezon 6-7 bölümden oluşuyor, 4. sezon yakında başlayacak vs. dedi. Ama bana sıktı gibi geldi. Çünkü o kadar eski olsa mutlaka duyardım

sıkmış mı? :)

Bu ölüler neden istanbul'da yürüyor böyle, yani dizinin anlatmak istediği şey nedir?

Üst Alt