The Walking Dead - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adama bak ya. YouTube da sızdı diye spoiler verip bide üstüne konu açmaz mı :(

Hayatımda yaşadığım en üzücü spoiler oldu

Tam bir o..... çocuğun negan! Seni yazan çizen senaristi allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. S07E01 dizi tarihinin belki de en acımasız bölümü olmuş yürek dayanmıyor. Andrew Lincoln çok büyük oyuncu bir kez daha idrak ettim.

Pizzacı Glenn reyis seni özleyecem.Maggie ölseydi keşke güzelliğinden başka bir şey yok , oyunuculuk sıfır.Rick reyise bir kez daha saygı duydum ama reyisin intikamı fena olacaktır.Çok duygusal ve insanı kahır eden bir bölümdü bu arada TDW tarihin en iyi bölümlerinden biri olabilir.

cidden nasıl nefretlik bişeydi negan. geçen sezon finali çok karizma şöyle böyle ricki yok eritti bitirdi diye pohpohluyordum ama bune yav normalde bişey izlerken sinirlenecek kadar kaptırmam ama bu baya sinirlendirdi.oyuncunun kalitesi olsa gerek bilemedim.

geçen yıl abraham ilk tahminlerimden biriydi ulan nasıl bildim be iyi analiz etmişim sızan sesleri ve abrahamın son dönemlerdeki zıvanadan çıkışı üzerine 12 den vurmusum dedim. tam o an sözümümü bitirmeden çat glene indirdi. cidden büyük şok oldu.

edit. rosita cok iyi ya

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu Rick ve arkadaşları Negan'ın adamlarını hangi sebepten dolayı öldürmüştü hatırlayan varmı ?

ricklerin yeni tanştıığı gruba negan baskı uyguluyor haraç tarzı bişey kesiyordu diye hatırlıyorum. rickte artizlk yaptı biz neganın icabına bakarız merak etmeyin diye. saldırdı neganın adamlarına. gördükleri yerde doğrayıp uykularında öldürüp ateşe verdiler adamları. sonunda oley neganı alt ettik dünyanın kralıyız biz, herkes bizden korksun derken son 2 bölümdeki olaylar yasandı işte.

benim aklımda kalan özet bu daha net ve doğrusunu hatırlayan varsa bende okumak doğru bi şekilde hatırlamak isterim

ricklerin yeni tanştıığı gruba negan baskı uyguluyor haraç tarzı bişey kesiyordu diye hatırlıyorum. rickte artizlk yaptı biz neganın icabına bakarız merak etmeyin diye. saldırdı neganın adamlarına. gördükleri yerde doğrayıp uykularında öldürüp ateşe verdiler adamları. sonunda oley neganı alt ettik dünyanın kralıyız biz, herkes bizden korksun derken son 2 bölümdeki olaylar yasandı işte.

benim aklımda kalan özet bu daha net ve doğrusunu hatırlayan varsa bende okumak doğru bi şekilde hatırlamak isterim

Sanırım Rick Erzaklar karşılığında Negan'ı ve adamlarını öldürürüm demişti dimi? Az önce bi forumda yorum yaptım Erzak için Negan'ın adamlarını öldürürsen olacağı buydu diye bir arkadaş erzak için yapmadı diye alıntıladı o yüzden acaba yanlışmı hatırlıyorum diye sormak istedim

Sanırım Rick Erzaklar karşılığında Negan'ı ve adamlarını öldürürüm demişti dimi? Az önce bi forumda yorum yaptım Erzak için Negan'ın adamlarını öldürürsen olacağı buydu diye bir arkadaş erzak için yapmadı diye alıntıladı o yüzden acaba yanlışmı hatırlıyorum diye sormak istedim
net evet öyleydi diyemem ama hatrımda kalan benimde öyle erzak yüzünden olmalı. hatta vali ile karıştırmıyorsam adamların silahlarınıda sürekli alıyor silahlanmalarını engelliyordu.
olayın özü sömürgecilik işte reiz

Üst Alt