The Witcher 3: Wild Hunt - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Witcher 3: Wild Hunt

Yenneferin küvet sahnesini atamıyorum hafızamdan resmen top modellere taş çıkartacak kadar seksi ve çekici bir kişiliği var oyunda.

Triss bana ne kadar yanlasada hep Yen’i seçtim.

Aynısı bana da olmuştu ama devam ettim şuan telefonumda witcher müziği var ve kitaplarını alıp okuyasım var

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
bazi oyunlarda inatci olmak gerekiyor aynisini halo infinite de yasadim cunku oyun cok depresif kapali bir ortamda kendini tekrar eden ic mekan salonlarinda basliyor ve atmosferi yasayamiyorsun , ilk kez dis dunyaya ciktiginda ise oyun seni esir aliyor. Eger ilk bolumde oyunu biraksaydim cok sey kacirmis olurdum , witcher da biraz sabir istiyor gibi.

Mükemmel bir oyun enfes bir hikaye ilk 2 oyunun youtube dan hikayesini izledim. Bu oyuna tam 7 defa en baştan başlayıp 3-4 saat oynayıp bıraktım. Son oynadığımda kararlıydim ve 130 saate yakın oynadım bu oyunu ve bitirdim. Hakkaten tam bir başyapıt mükemmel.

Bunu oyun ilk çıktığında bugdan faydalanıp deniz kenarından inci minci toplayıp hayvan gibi fiyata sattıkları için getirmişlerdi. Sonra da nerflemislerdi inci fiyatını 😂

Bir de ineklerle ilgili birşey vardı. Zaman atlaması ile sürekli inek kesip et kasiyorlardi. Onu da hemen 3. Den sonra bir canavar gelip inekleri falan kovalıyor sana da tek atıyordu , oyle cozmuslerdi.

CD projekt red bir daha bu kadar başarılı bir is yapamaz gibi duruyor. Cok ust düzey , günde 2 tane ödül veriyorlardı oyuna neredeyse kaç ödülü var sayamiyoruz

Teknik açıdan eksiklikleri olması sebebiyle karakteri kontrol ederken bi god of war veya last of us tokluğu alamıyorsun tabi ama diğer konularda muazzam bir oyun. Cd projekt daha büyük bir firma haline geldi, witcher'ın 3 oyununu da sırayla remake yapmalılar bence.

Yapmayın bee bir 100 saat daha mı oynayacağız şimdi. :(

Oyunun başı çok eğlenceli değil ama White Orchard denen o tutorial haritasını geçince hem hikaye hem oynanış inanılmaz gelişiyor. Bıraksalar saatlerce Skellige'yi gezerim o kadar keyif alıyorum oradan.

Üst Alt