The Witcher 4 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Witcher 4

Hadi bakalım cyberpunk gibi patlamasında.

Cyberpunk hiçbir oyunu Pre-Order edilmemesi gerektiğinin kanıtıdır.

Witcher'da aynı korkum yok aslında cunku ismen değeri daha fazla - zayıf bir ürün sunma ihtimalleri düşük olacaktır (God of War gibi biraz). Unreal Engine 5 kullanılmasıda düşünemiyorum nasıl bir görsel şölen sunacak.

Ayrıca oynamayanlara witcher 3 (öncekileri oynamamışsanız bile) muhteşemdir - her şeyi yapayım derseniz assasns creed gibi hafif bayar ama muzikleriydi ,ortamıydı mükemmeldir.

Witcher'da aynı korkum yok aslında cunku ismen değeri daha fazla - zayıf bir ürün sunma ihtimalleri düşük olacaktır (God of War gibi biraz). Unreal Engine 5 kullanılmasıda düşünemiyorum nasıl bir görsel şölen sunacak.

Ayrıca oynamayanlara witcher 3 (öncekileri oynamamışsanız bile) muhteşemdir - her şeyi yapayım derseniz assasns creed gibi hafif bayar ama muzikleriydi ,ortamıydı mükemmeldir.

Witcher 3 oyununu can çekişe çekişe oynuyorum. Aşırı fazla hikaye var. Oyuna giremiyor insan. 1 senedir oyunu bitiremedim. Hikayesinden degil, oyunu acmak istemeyisimden

Fromsoftware harici ön sipariş vermem hiçbir firmaya artık.

Üst Alt